banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Bem-Bir-Sen: Yardıma hazırız - Samsun Haber

banner1357

BEM-BİR-SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli 65 yaş üstü vatandaşların kendilerine başvurması durumunda yardımlarına hazır olduklarını belirtti

GÜNDEM 26.03.2020, 15:40 Ayşe Çolak
Bem-Bir-Sen: Yardıma hazırız - Samsun Haber
banner1353
banner1375

BEM-BİR-SEN Samsun Şube Başkanı Gayretli,  “Evde Kalın” çağrısına destek verdiklerini belirterek, herkesin yapması gerekenleri yerine getirdiği takdirde bu zorlukların daha kolay aşılabileceğini söyledi.

BEM-BİR-SEN Samsun Şubesi olarak üstlerine düşen her görevi yapmaya hazır olduklarını belirterek, “Lütfen uyarıları dinleyerek evde kalalım. Hijyenimize ve el temizliğimize özen gösterelim. Bana bir şey olmaz vurdumduymazlığından vazgeçelim" dedi.

YAŞLILARIMIZA HÜRMET EDELİM

Bu dönemde nanevi yardımlaşmanın en üst seviyeye çıkarılması gerektiğini de belirten Güyretli, "Biz yaşlılarımızın şartlar ne olursa olsun her zaman yanındayız. 65 yaş üstü kimsesiz yaşlılarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya hazırız. Sendika Başkanı olarak ben, yönetim kurulumuz ve üyelerimizle 65 yaş üstü kimsesiz vatandaşlarımızın bizlere ulaşması durumunda ihtiyaçlarını karşılamaya hazırız. El teması ile değil Kalp Teması ile dokunma vaktidir. Hadi birbirimizi sevelim, destek verelim belki de virüsün aşısı budur” diye konuştu.

Yorumlar (0)