banner1365

banner1469

banner1345

banner1480

Bahçeli'den 'Susamam' açıklaması

banner1357

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, son günlerin çok konuşulan rap şarkısı 'Susamam' ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Bahçeli, "Paragraf paragraf orada ne amaçlandığını biliyorum. Rap adına Türkiye'de darbe yapmaya heveslenen insanlar türer. Yazacak başka şey mi bulamadılar. Onlar çok tehlikeli şeyler" dedi.

GÜNDEM 12.09.2019, 14:21
Bahçeli'den 'Susamam' açıklaması
banner1353
banner1375

Milliyetçi Hareket Partisi'ni (MHP) izleyen gazetecilere bir yemek organizasyonu düzenleyen Bahçeli, burada gündemdeki konullarla ilgili açıklamalarda bulundu. Son dönemde gündeme gelen 'Susamam' ilgili rap şarkısıyla ilgili açıklamalarda bulunan Bahçeli, şarkıyla ilgili olarak "Çok tehlikeli şeyler, rap adına Türkiye'de darbe yapmaya heveslenen insanlar türer" ifadelerini kullandı.

O RAPİ İYİ OKUMAK LAZIM

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'Susamam' klibini eleştirerek, "Ben her şeyi takip ederim. Paragraf paragraf orada ne amaçlandığını biliyorum. Eğer o rapi yeni yetişen nesil bütünüyle parça parça kabul ederse her parçayı yönlendiren çevre Türkiye'yi karma karışık hale getirirler. Rap adına Türkiye'de darbe yapmaya heveslenen insanlar türer. O rapi iyi okumak lazım. Yazacak başka şey mi bulamadılar." dedi.

BİRİLERİ HAZIRLAMIŞ VERMİŞ

Susamam isimli rap şarkısıyla ilgili 'tehlikeli' ifadesini kullanan Bahçeli sözlerini şöyle sürdürdü: "Haydi söylemede becerileri var, yazmadaki becerinin onlardan olduğu kanaatinde değilim. O kadar sosyolog, psikolog, sosyal ve ekonomik yönden birikimi olan insanlar o kavramları yan yana getiremez. Birileri hazırlamış vermiş. Sen de rap okuyorsun al oku demiş. Onlar çok tehlikeli şeyler. Bazıları sanat uğruna Türkiye'yi kurban etmeye çalışıyorlar. Onlara dikkat etmek lazım."

Yorumlar (0)
10°
açık
Namaz Vakti 19 Şubat 2020
İmsak 05:52
Güneş 07:17
Öğle 12:54
İkindi 15:50
Akşam 18:20
Yatsı 19:40