banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

86 yaşında koronayı yenen Resmiye teyzeden kötü haber

banner1357

Sakarya'da yaşayan 86 yaşındaki kadın, oğlu ve gelininden kaptığı koronavirüsü yenerek hastaneden taburcu edildi. Ancak bu kez de beyin kanaması geçiren yaşlı kadın, yoğun bakıma kaldırıldı.

GÜNDEM 06.04.2020, 23:41 Ayşe Çolak
86 yaşında koronayı yenen Resmiye teyzeden kötü haber
banner1353
banner1375

Sakarya'da 86 yaşındaki Resmiye Işık, koronavirüs sebebiyle tedavi gördüğü hastaneden virüsü yenerek taburcu oldu. Evine geçtikten sonra bu kez de beyin kanaması geçiren yaşlı kadın, yoğun bakıma alındı. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, sosyal medya üzerinden hasta kadın için geçmiş olsun mesajı yayınladı.

YOĞUN BAKIMA ALINDI

Sakarya'da yaşayan 86 yaşındaki Resmiye Işık, umreden gelen oğlu ve gelininden koronavirüs kaptı. Kalp ve tansiyon hastalığı olan Işık, öksürük şikayetiyle hastaneye başvurdu. Hastanede yapılan testi pozitif çıkan Işık, yapılan tedavi sonrası virüsü yenerek taburcu edildi. Evine giden Rasmiye Işık, beyin kanaması geçirerek yoğun bakıma alındı.

''ULU ÇINARLARIN ELLERİNDEN ÖPÜYORUM'

'Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce sosyal medya hesabından Işık'a şifalar diledi. Yüce paylaştığı mesajda, "Eski topraklar, ulu çınarlar, ellerinizden öpüyorum. Pek çok kronik rahatsızlığına rağmen koronavirüsü yenerek hepimize umut olan 86 yaşındaki hemşehrimiz Resmiye teyzem beyin kanaması sebebiyle hastaneye kaldırılmış. Kendisine acil şifalar dilerim." dedi.

Yorumlar (0)