banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Uşak'ta kuş uçurtmayan jandarma çocuklarla uçurtma uçurdu

banner1357

Türk Jandarma Teşkilatı'nın 175. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında, Uşak Jandarması bir ilke imza attı. Havanın da güzel olmasıyla İl Jandarma Komutanlığı'nda görevli personel ailelerinin çocukları, Uşak Üniversitesi Okul...

GÜNCEL 16.04.2014, 13:26
Uşak'ta kuş uçurtmayan jandarma çocuklarla uçurtma uçurdu
banner1353
banner1375
Türk Jandarma Teşkilatı'nın 175. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında, Uşak Jandarması bir ilke imza attı. Havanın da güzel olmasıyla İl Jandarma Komutanlığı'nda görevli personel ailelerinin çocukları, Uşak Üniversitesi Okul Öncesi Uygulama Okulu öğrenci ve öğretmenleri ve diğer vatandaşların da katılımıyla Karaağaç Göleti mesire alanında piknik yapılıp uçurtma uçuruldu.

İnsanların mutlu olmasının kendi mutlulukları olduğunu belirten İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Fuat Kömürcü, yaptığı açıklamada, “Sadece asayiş olaylarında değil, her zaman vatandaşımızın yanındayız. Yıldönümü etkinlikleri kapsamında bugün burada çocuklarımızın gönüllerince bir gün geçirmesi için bulunuyoruz. Sizler de görüyorsunuz ki burada bulunan herkes çok mutlu. İnsanlarımızın sadece acısını değil, mutluluklarını da paylaşmak bizim asli görevlerimiz arasında. İnsanlarımızı mutlu görünce bizler de mutlu oluyoruz.” dedi.
Yorumlar (0)