banner1320

Topuklu ayakkabısından rahatsız olunca... Akılalmaz intikam!

Komşusunun topuklu ayakkabı sesinden rahatsız olan 66 yaşındaki Mete Ö.'nün, kadının fotoğraflarını çıplak kadınlarla montajlayarak mahalleye dağıttığı öğrenildi.

Topuklu ayakkabısından rahatsız olunca... Akılalmaz intikam!
banner1314

İstanbul Beşiktaş'ta yaşayan 66 yaşındaki Mete Ö. (66), üst katında oturan 29 yıllık komşusunun topuklu ayakkabı giymesinden rahatsız olunca şeytani bir plan yaptı. Yaşlı adam, intikam almak için kadının fotoğraflarını çıplak kadınların yer aldığı fotoğraflara montajlayıp mahallede dağıttı. Bu olayın ardından yaşlı adam, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Mete Ö.'nün 29 yıllık üst kat komşusu Ayla Ç.'nin (49), edinilen bilgilere göre, yıllardır evde topuklu ayakkabıyla gezip gürültü yapıyordu.

FOTOĞRAFLARI MONTAJLADI

Ayla Ç.'nin sosyal medyada bulunan fotoğraflarını çıplak kadınların yer aldığı fotoğraflara montajlayan Mete Ö.'nün, bir de kadının cep telefon numarası ev adresi gibi kişisel bilgileri de fotoğrafın üzerine yapıştırdığı görüldü. Montajladığı fotoğrafları bastıran Mete Ö., bu fotoğrafları bina girişlerine, parklara, bahçelere ve çeşitli yerlere bırakırken, telefonların çalmaya başlamasından sonra ne olduğunu anlamaya çabalayan Ayla Ç., kendisinin yer aldığı fotoğrafları mahallede gördü. Fotoğrafın bastırıldığı yeri tespit eden kadının, Mete Ö.'nün bu komployu hazırladığını öğrendiği de belirtildi.

SORUŞTURMA SÜRÜYOR

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvuran Ayla Ç., komşusundan şikâyetçi olurken, şikayet sonrası olayla ilgili soruşturma başlatıldığı belirtildi. İfadesi alınan Mete Ö.'nün, olayla ilgili pişmanlık yaşadığını söyleyip, "Ağır derecede kanser hastasıyım. Yaptığımdan dolayı pişmanım. Yılların birikimi bir anda böyle bir hataya sürükledi" dedi. Yaşlı adam, "özel hayatın gizliliğini ihlal" suçundan tutuklanarak cezaevine gönderilirken, soruşturmanın sürdüğü belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300