Toplamda 100 bin lira...

İstanbul'da bebek bakıcısı olarak çalıştığı evlerden hırsızlık yaptığı öne sürülen kadının tutuklandığı bildirildi.

Toplamda 100 bin lira...
banner1314

Ataşehir'de polise şikayette bulunan E.Ö, internetten buldukları Türkmenistan uyruklu "Dilara" isimli bebek bakıcısının, işe başladıktan sonra, eşinin kaza yaptığı bahanesiyle evden aceleyle çıktığını ve dönmediğini, evde yaptığı incelemede 40 bin lira değerinde ziynet eşyasının çalındığını ifade etti.

BAKIRKÖY'DE FAZİLET

Bakırköy'de yaşayan E.A. da kendini "Fazilet" olarak tanıtan Türkmenistan uyruklu bakıcının14 Nisan'da işe aldığını, kadının bir gün sonra kargo alma bahanesiyle evden çıktığını ve dönmediğini söyleyerek, evden 60 bin liralık ziynet eşyasının çalındığı gerekçesiyle şikayette bulunduğu belirtildi. 

ÇALIŞMA BAŞLATILDI

Şikayetler üzerine Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerinin, olaylarla ilgili çalışma başlattığı öğrenilirken, hırsızlık olaylarının gerçekleştiği evlerin çevresindeki güvenlik kamerası görüntülerini inceleyen polis ekiplerinin, şüpheli kadının kimliğni tespit ettiği belirtildi.  Polis, Beşiktaş'ta bir restoranda erkek arkadaşıyla buluştuğu belirlenen kadını, düzenlediği baskınla yakalarken, gözaltına alınan Türkmenistan uyruklu Maftuna S. (35) emniyetteki işlemleriniden sonra çııkarıldığı adliyede tutuklandı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312