banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Soylu'dan atama açıklaması!

banner1357

Bakan Soylu, AK Parti'nin seçim çalışmaları devam ederken, yakın zaman içerisinde İstanbul'a hem bekçi hem de polis ataması yapılacağını açıkladı.

GÜNCEL 26.02.2019, 16:46
Soylu'dan atama açıklaması!
banner1353
banner1375

On binlerce bekçi ve polis atamaların ne zaman yapılacağını merakla beklerken İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan çok önemli bir açıklama geldi. Uzun zamandır on binlerce kişi "Bekçi ve polis ataması ne zaman yapılacak?" sorusunun yanıtını arıyor ki, Bakan Soylu tam tarih vermese de konuyla alakalı açıklamalarda bulundu.

BEKÇİ VE POLİS ATAMALARI NE ZAMAN?
 
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Gaziosmanpaşa'da AK Parti seçim çalışmaları esnasında bekçi ve polis atamalarıyla alakalı konuştu. Yeni bekçilerin yakın zamanda görev başına geçeceğini müjdeleyen Soylu, “Bekçilerimiz döktürüyor. Memnun musunuz bilmiyorum. Şimdi bin bekçi daha göreve başlıyor. Dün akşam planlamasını yaptık. Mart ayında 8 bin tane bekçi daha alacağız. Mart’ın başında alıma çıkıyoruz. Bin tane bekçi de oradan vereceğiz İstanbul’a. Kimseye söylemeyin. İstanbul’a, Ankara’ya torpil geçiyoruz. Artı, önümüzdeki dönemde İstanbul’a tarihinin bir seferde verilmiş en büyük polisini vereceğiz. Bir seferde. İstanbul’da en ufak bir eksiklik, en ufak bir güvenlik açığını kimsenin hissetmemesi için elimizden geleni yapıyoruz" şeklinde ifadelerde bulundu.

Yorumlar (0)