banner1313

banner1300

banner1334

Şafak Operasyonu: 11 şüpheliye gözaltı

Adana'daki Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Adana Yüreğir'de gerçekleştirilen operasyona 250 polis katılırken, özel harekatın da aralarında bulunduğu ekip 'silahlı tehdit, genel güvenliği kasten tehlikeye sokma, mala zarar verme' suçlarına karıştığı belirlenen sokak çetesine yönelik şafak vakti operasyonu gerçekleştirdi. Eş zamanlı olan operasyonlarda 11 şüpheli gözaltına alındı.

GÜNCEL 15.03.2019, 10:06
Şafak Operasyonu: 11 şüpheliye gözaltı

Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, merkez Yüreğir ilçesi, 19 Mayıs Mahallesi'nde sokak çetesine üye 14 kişinin "silahlı tehdit, genel güvenliği kasten tehlikeye sokma, mala zarar verme" olaylarına karıştığını tespit etti.

Emniyet ekipleri, bu tespitlerin ardından bugün şafak vakti operasyon için harekete geçti. Narkotik, özel harekat ve terör ekiplerinin de katılımıyla asayiş 250 polisle şafak vakti eş zamanlı şekilde 19 ev ve iş yerini basıldı.

UYUŞTURUCU HAP, 7 TÜFEK VE 1 RUHSATSIZ TABANCA

Özel harekat polisi stratejik noktalara kapıları kırıp girdi. Kapıları aşan özel harekat polisleri zanlıları gözaltına aldı. Polis bu ana kadar 14 zanlıdan 11'ini gözaltına alırken, zanlıların ev ve iş yerlerinde yapılan aramalarda ise 7 tüfek, 1 ruhsatsız tabanca ele geçirildi. Ayrıca narkotik köpeğinin de katıldığı evlerdeki aramada 196 uyuşturucu hap bulundu.

Zanlılar sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!