banner1365

banner1469

banner1345

banner1473

Pompacının dalgınlığı ucuz atlatıldı: Pompanız bende gelip alın...

banner1475

İstanbul’daki bir akaryakıt istasyonundan aracına gaz alan sürücü, istasyon görevlisinin araç üzerinde unuttuğu tabancayla Çorlu’ya kadar geldi. Diğer sürücülerin ikazlarıyla durumu fark eden sürücü, gaz tabancasını benzinlik görevlilerine teslim etti.

GÜNCEL 23.05.2019, 16:24
Pompacının dalgınlığı ucuz atlatıldı: Pompanız bende gelip alın...
banner1353
banner1375

Alınan bilgilere göre, olay İstanbul Selimpaşa'da yer alan bir akaryakıt istasyonunda gerçekleşti.

Sürücü Mert Çelik, “Gaz parasını kredi kartımdan ödedim, fişini görevliye verdim ve bana hayırlı sabahlar diyerek işlemimi tamamladı. Ben de hiçbir şey anlamadım ama takılı kalmış.

"Normalde benzin istasyonu görevlisi onu oradan alır her zaman olduğu gibi. Benzin istasyonundan ayrıldıktan sonra Kınalı kavşağına kadar ilerledim. Yolda araçlar, sürekli bana selektör yapıyor, korna çalıyor, dörtlülerini yakıyor ama ben bir şey anlamadım. 40 kilometre kadar ilerledikten sonra dikiz aynasından bakınca aracın arkasından sürtünmeden kaynaklı kıvılcımlar çıktığını gördüm. Ondan sonra durdum baktım arkamda 3 metrelik halat. Ne olduğunu pek anlayamadım sonradan anladım o gene gaz pompasıymış, böyle komik bir olay yaşandı. Ama Allah korudu, çünkü araba gazlı ve araç üzerinde takılı unutulan pompadan kıvılcım çıkıyor ne olacağı belli değil. Fakat, felaketle sonuçlanmadan işi bitirdik, arkadaşlar da İstanbul'dan geldiler pompasını teslim almaya" ifadelerini kullandı.

Akaryakıt istasyonu görevlisi Bayram Sarukan ise, “Bu tamamen bizim personelin dalgınlığından kaynaklanan bir şey fişi verdikten sonra tabancayı alması gerekiyordu. Almamış böyle bir dalgınlığına gelmiş. Büyük ihtimal oruç tutuyordu unutkanlığına gelmiştir” dedi.

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 29 Ocak 2020
İmsak 06:14
Güneş 07:42
Öğle 12:53
İkindi 15:29
Akşam 17:54
Yatsı 19:17