banner1496

banner1499

banner1334

Nihat Özdemir'in oğlu ve geliniyle ilgili yeni gelişme

banner1357

TFF Başkanı Nihat Özdemir'in oğlu ve gelini Metin İyidil soruşturmasında gözaltına alınmıştı. Özdemir'in oğlu Batuhan Özdemir, gelini Aslı Özdemir ve İyidil'in avukatı Abdullah Kaya serbest bırakıldı

GÜNCEL 16.01.2020, 22:00
1133
Nihat Özdemir'in oğlu ve geliniyle ilgili yeni gelişme
banner1353
banner1375

HSK'nın başlattığı Metin İyidil soruşturmasında gözaltına alınan TFF Başkanı Nihat Özdemir'in oğlu Batuhan Özdemir, gelini Aslı Özdemir ve İyidil'in avukatı Abdullah Kaya serbest bırakıldı.

İstinafın beraatine ve tahliyesine karar verdikten sonra hakkında yeniden yakalama kararı çıkarılan ve bugün tutuklanan eski Korgeneral Metin İyidil hakkındaki karar sonrasında gözaltına alınan TFF Başkanı Nihat Özdemir'in oğlu Batuhan Özdemir, gelini Aslı Özdemir ve İyidil'in avukatı Abdullah Kayasavcılık sorgularının ardından serbest bırakıldı.

3 İSİM GÖZALTINA ALINMIŞTI
Yargılandığı FETÖ davasında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan, istinafta beraatine ve tahliyesine karar verilen eski Korgeneral Metin İyidil hakkında yeniden yakalama kararı çıkarılmıştı. Bu kararından ardından İyidil'le birlikte TFF Başkanı Nihat Özdemir'in oğlu Batuhan Özdemir, gelini Aslı Özdemir ve İyidil'in avukatı Abdullah Kaya da gözaltına alındı.

BATUHAN VE ASLI ÖZDEMİR SERBEST BIRAKILDI
Tekrar tutuklama kararı çıkarılan İyidil'le ilgili Ankara Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü polisi, yakalama kararının infazı için hemen harekete geçti. Ancak İyidil, yapılan aramalara rağmen adresinde bulunamadı. Polis, İyidil'in aile fertlerince saklandığı şüphesi üzerine İyidil'in avukatı Abdullah Kaya ile Futbol Federasyonu Başkanı ve Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir'in oğlu Batuhan Özdemir'i gözaltına aldı. Bu iki isme İyidil'in nerede olduğu soruldu. Batuhan Özdemir, sabaha karşı Metin İyidil'in, eşi Aslı Özdemir ile birlikte Çankaya'da bir evde bulunduğunu söyledi. Bu gelişme üzerine polis sabaha karşı 4.00 sularında o eve baskın yaptı ve İyidil ile birlikte Aslı Özdemir de gözaltına alındı. Zira Metin İyidil, Nihat Özdemir'in yakın zamanda vefat eden eşi Gülseren Özdemir'in ağabeyi aynı zamanda Batuhan Özdemir'in dayısı. Nihat Özdemir'in oğlu, gelini ve İyidil'in avukatı savcılık sorgularının ardından serbest bırakıldı.

Yorumlar (0)
banner1474
27°
az bulutlu
Namaz Vakti 04 Ağustos 2020
İmsak 03:43
Güneş 05:26
Öğle 12:46
İkindi 16:39
Akşam 19:56
Yatsı 21:32