Hilas Otel

Çelik İnşaat

Korkunç olay! Kanala düştü

Mersin'de 9 yaşındaki çocuk, ablasıyla birlikte gittiği bakkaldan dönerken kanala düştü. Küçük kardeşinin düştüğünü gören abla da onu kurtarmak için kanala atlarken, akıntıya kapılan çocuklardan birini çevredeki vatandaşlar kurtardı. 9 yaşındaki diğer çocuk akıntıya kapılarak gözden kayboldu.

Korkunç olay! Kanala düştü
banner1311

Mersin'in merkez Akdeniz ilçesinde dereye düşen iki kardeşten biri kaybolurken, diğerinin kurtarıldığı bildirildi. Mersin Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı dalgıç ekipleri, kayıp çocuğu bulmak için çalışma başlattı.

ÇOCUK GÖZDEN KAYBOLDU

Edinilen bilgiye göre, 9 yaşındaki Hediye Orman, 14 yaşındaki ablası Bahar Orman ile gittiği bakkaldan döndüğü sırada, merkez Akdeniz ilçesindeki Şevket Sümer Mahallesi ile Güneş Mahallesi'nin ortasından geçen kanala düştü. Küçük kardeşinin düştüğünü gören ablası da onu kurtarmak için arkasından kanala atladı. Akıntıya kapılan iki çocuğun feryatlarına çevredeki vatandaşlar yetişti. Suya kapılan çocuklardan Bahar Orman çevredekilerin yardımı ile kurtarılırken, küçük çocuk gözden kayboldu.

KAYBOLAN ÇOCUK İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATILDI

İhbar üzerine bölgeye çok sayıda ambulans, itfaiye ve polis ekibi sevk edildi. Yaralı kurtarılan çocuk, Mersin Şehir Hastanesine kaldırıldı. Kaybolan diğer çocuğun bulunması içinse çalışma başlatılırken, çalışmalara Mersin Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı dalgıç ekiplerinin de destek vereceği kaydedildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312