Hilas Otel

Çelik İnşaat

Komünist Başkan sözünü tuttu

TKP'den Tunceli Belediye Başkanı seçilen Fatih Mehmet Maçoğlu, seçim öncesi verdiği sözü tutarak belediye başkanlığına ait makam aracını gelin arabası yaptı.

Komünist Başkan sözünü tuttu

Düğüne katılarak genç çifti tebrik eden Başkan Maçaoğlu, yaptığı açıklamada, makam aracını kullanmadığını belirterek "Bu araç halkın aracıdır, halkın hizmetindedir" diye konuştu.

Sözlerini tek tek hayata geçiriyor 

Seçim öncesi yaptığı açıklamalarda makam aracı kullanmayacağını belirten Komünist Başkan, belediye başkanlığına ait makam aracını düğün arabası yaptı. Dünya evine giren genç çift, gelin arabasına dönüştürülen makam aracıyla Tunceli caddelerinde tur attı.

Çakar lambalı gelin arabası

Çakar lambalı gelin arabasını gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Başkan Maçaoğlu, "Seçim öncesi seçilirsem makam aracını ilk evlenen çiftlerimiz için gelin arabası yapacağımı söylemiştim. Bu arkadaşlarımız da ilk başvuran çiftimiz oldu. Bu araç halkın aracıdır, halkın hizmetindedir" 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sevgi Aydın
Sevgi Aydın - 1 hafta Önce

Ben sizden rahmetli Recep yazcıoğlu nu görüyorum Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun devlete kafa tutan valiydi böyle belediye başkanı seçilmesi umarım iyi bir örnek olursunuz başarılar dilerim Allah yolunuzu açık etsin

Nurten yücel
Nurten yücel - 1 hafta Önce

Helal olsun gerçekten herkes böyle yapabilse önemli olan insan olabilmek mesep ayrıca lığı değil

Metin
Metin - 1 hafta Önce

Saygı ve sevgi hak ediyorsunuz gerçekten halk için çalışan başkan umarım kendini bir halt oldum sanan belediye başkanlığına örnek olursunuz

SIRADAKİ HABER