banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Kameralar önünde cinsel ilişkiye girdi

Amirlerinden izinsiz Big Brother yarışmasına katılıp kameralar önünde cinsel ilişkiye giren polis memuru Khafi Kareem hakkında soruşturma açıldı.

GÜNCEL 16.08.2019, 14:14 16.08.2019, 14:25
Kameralar önünde cinsel ilişkiye girdi

Londra'da yaşayan 29 yaşındaki kadın polis memuru Khafi Kareem'in, amirlerinden Nijerya'da Big Brother yarışmasına katılmak için izin istediği öğrenildi.

KAMERALAR ÖNÜNDE İLİŞKİ

Kareem'in kendisine izin verilememesine rağmen Nijerya'ya gidip programa katıldığı belirtildi. İngiliz emniyetinin siyahi kadınların, polisliğe teşvik etmek için geçen sene verdiği reklamlarda oynayan Kareem, ücretsiz izne ayrılıp Haziran ayında Nijerya'daki Big Brother programına katıldı. Programda katılan bir iş insanıyla üç kez ilişkiye girdiği kameralarca görüntülenen Kareem hakkında soruşturma açıldı.

İŞTEN KOVULABİLİR

Adı açıklanmayan bir yetkilinin, Kareem'in bir polis olduğunu ve polislerin uymaları gereken kuralları olduğunu, kendisine programa katılması için izin verilmemesine rağmen programa katıldığını, programda bir iş adamı ile aleni bir şekilde ilişkiye girmesinin kabul edilemez olduğunu ve soruşturma sonucunda işinden kovulma ihtimalinin çok yüksek olduğunu ifade ettiği öğrenildi.

Yorumlar (0)