İçişleri Bakanı Soylu açıkladı: Küçükçekmece faili yakalandı!

İstanbul Küçükçekmece'de 5 yaşındaki kız çocuğu M.E.'nin evinin önünde oynarken yaşadığı cinsel istismarla alakalı İçişleri Bakanı Soylu açıklamada bulundu. Soylu "Küçükçekmece faili yakalandı, Bakanlık açıklama yapacak" ifadelerini kullandı.

İçişleri Bakanı Soylu açıkladı: Küçükçekmece faili yakalandı!
banner1314

Saldırganları arayan polis, üç şüpheli tespit etmişti. Yaşanan bu korkunç olayla ilgili İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da açıklamalarda bulundu.

"FAİL YAKALANDI"

Soylu "'Küçükçekmece’yle ilgili 5 yaşındaki çocuğumuzla ilgili hem Valiliğimiz hem de İstanbul Emniyeti fail konusunda çalışmayı yaptılar ve zannediyorum da bu saatler içinde açıklamayı yapacaklardır. Fail gözaltına alındı. İstanbul Valiliğimiz açıklama yapacaklar. Babayla görüştüm telefonda. Faili yakalayacağımızı söyledim. Failin yakalandığı bilgisi bende var'' dedi.

KİMLİĞİ BELLİ OLDU

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından açıklanan şüpheli, İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü ve Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün ortak çalışmasıyla Küçükçekmece'de yakalanırken, 18 yaşındaki Pakistan uyruklu fail M.V.'nin sorgusu sürüyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Semra dinö
Semra dinö - 2 ay Önce

İdaaamm

SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308