Hilas Otel

Çelik İnşaat

Ev kadınlarına müjde!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından hayata geçirilen proje ile  ev kadınları günlük ortalama 3-4 saat çalışmayla, 600 ile 800 lira arasında gelir elde edebilecekler

banner1311

Çalışan kadın sayısının artırılması ve kadınların istihdam edilmesi amacıyla İŞKUR, ev kadınlarının evde gelir elde etmesini sağlayacak yeni bir projeyi hayata geçirdi. Yeni uygulama ile ev kadınları 3-4 saat çalışmayla, 600 ile 800 lira arasında gelir elde edebilecekler.

İŞKUR tarafından hayata geçirilen bu projeye başvurmak isteyen kişiler, kuruma giderek iş ve meslek danışmanları aracılığıyla kayıt yaptırarak, sisteme kaydedilecek. Kadınların eğitim sertifika ve belgeleri dikkate alınarak, evde yapmalarına uygun olan işler, SMS'le bildirilecek.

NE İŞ YAPACAKLAR?
Kadınlar  ev kadınları, nikah şekeri, bitki çayı paketleme, sabun, tel toka kutulama, kulak çubuğu ambalajlama, poşet katlama, cetvel seti hazırlama, küpe arkası takma, takı tasarımı, tırnak kutulama, mandal montajı, gömlek yakası dikme, peçete halkası yapma, gibi işlerde yer alacak.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2019, 08:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şefaat deniz
Şefaat deniz - 2 ay Önce

Binde yapmak isterim

Şükran ileri
Şükran ileri - 2 ay Önce

Paketleme olabilir

Sebahat fidan
Sebahat fidan - 2 ay Önce

Proje güzel bende çalışırım

Sevda çolak
Sevda çolak - 2 ay Önce

Bende yapa bilirim

SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300