banner1317

Eşini öldürdükten sonra hayatına son verdi

Ankara'da cezaevinden 3 gün izinli çıkan bir şahıs, dini nikahlı eşini vurduktan sonra hayatına son verdi. Altındağ ilçesinin Hasköy Mahallesi'nde otomobilde kadın ve erkek cesedi ihbarı üzerine polis ekipleri olay yerine geldi. Ekipler,...

Eşini öldürdükten sonra hayatına son verdi
banner1314
Ankara'da cezaevinden 3 gün izinli çıkan bir şahıs, dini nikahlı eşini vurduktan sonra hayatına son verdi.

Altındağ ilçesinin Hasköy Mahallesi'nde otomobilde kadın ve erkek cesedi ihbarı üzerine polis ekipleri olay yerine geldi. Ekipler, boş araziye park edilmiş 06 MOF 40 plakalı otomobilin arka koltuğunda bir kadın cesedi ve yerde de erkek cesedine ulaştı.

Olay yerinde inceleme yapan ekipler, kadın cesedinin Ebru Duman'a (25), erkek cesedinin ise İlhami Çete'ye (21) ait olduğunu tespit etti. Yapılan araştırmada, İlhami Çete'nin işlediği bir suçtan dolayı cezaevinden 3 günlük izin aldığı ve beraber yaşadığı dini nikahlı eşi Ebru Duman ile birlikte olayın yaşandığı yere geldiği tespit edildi. İddialara göre; İlhami Çete, dini nikahlı eşini öldürdükten sonra aynı silahla kendini vurarak yaşamına son verdi.
Otomobilin, şahsın ağabeyine ait olduğu ve bir suçtan dolayı trafikten men edildiği öğrenildi.

Olay Yeri İnceleme ekipleri, cinayetin işlendiği otomobilde çalışma yaparken, nöbetçi Cumhuriyet savcısı bölgeye geldi. Olay hakkında yetkililerden bilgi alan savcının çalışmasını tamamlamasından sonra cesetler cenaze aracına konularak Adli Tıp morguna kaldırıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300