banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

En yakın arkadaşının üvey annesi oldu!

ABD'nin Arizona eyaletinde yaşayan Taylor Lehman isimli bir kadın, arkadaşının babasına aşık olurken, aralarındaki yaş farkını umursamayan çift, sade bir törenle evlendi.

GÜNCEL 16.04.2019, 20:51
En yakın arkadaşının üvey annesi oldu!
banner1343

27 yaşındaki ArizonaTaylor Lehman en yakın arkadaşı olan 30 yaşındaki Amanda'nın babasıyla evlendi. 54 yaşındaki Kern ile beş yıl önce tanışan Taylor, çok mutlu olduğunu söyledi.

Taylor, sürekli Catherine Zeta Jones ve Michael Douglas çifti ile karşılaştırıldıklarını belirtti. Ayrıca, Kern ile olan ilişkilerinin en başında en yakın arkadaşını kaybetme riski yaşadığını söyledi.

"İnsanlar bize dik dik bakıyorlar ama sanırım güzelce giyindiğimiz zaman çok hoş görünen bir çift olduğumuz için oluyor bu."

 

En yakın arkadaşının üvey annesi oldu! - Sayfa 3

Kern ve Taylor beş yıl önce tanıştıkları zaman ikisinin de hayatında başka insanlar vardı. Buna rağmen birbirlerine o an aşık oldular.

"İlk tanıştığımız zamanlarda Amanda ile çalışıyorduk. Benim en yakın arkadaşımdı. Kern ise evliydi. Benim de başka biriyle ilişkim vardı. Onu ilk gördüğümde çok yakışıklı olduğunu düşündüm. Zaten kendimden yaşça büyük insanlar her zaman beni etkilemiştir. Benim sevimli olduğumu düşünüyordu ve orada flört etmeye başladık. Amanda ile bir yıllık bir arkadaşlığımız vardı o dönemlerde. Dolayısıyla kendimi suçlu ve kötü hissediyordum. Ama zamanla bunu aştım. Şu an hayatının her anında ve yaşadığı her problemde onun yanında olacağımı biliyor."

 Taylor ilişkilerinin başından bahsederken, çok fazla ortak noktaları olduğunu ama ne olursa olsun evleneceklerini asla düşünmediğini belirtti. "Çok ortak noktamız olduğunu öğrendik ama ikimiz de evleneceğimizi düşünmüyorduk. Ama ikimiz de aşık olmuştuk, aynı müzikten hoşlanıyorduk ve ikimiz de eski ruhlara sahiptik. Onun karakterine aşık olmuştum. Bu kadar çekici olduğunu düşündüren de karakteriydi. Eğlenceli, dışa dönük, parti seven ve çekici biri. Onun yaşına ve tecrübelerine saygım var. Ayrıca çift olarak birbirimize güveniyoruz.

Yaşadıkları ilişkiye gelen birçok yorum oluyor. Ama Taylor'ın söylediğine göre Zeta Jones ve Douglas çiftine olan benzerlikleri, baba kız benzerliğinden daha çok oluyor.

"İlk başlarda ailem endişe duyuyordu. Annem, arkadaşımın babasıyla evleniyorum diye üzgündü. Ama benim her zaman kendimden yaşça büyük insanlarla beraber olduğumu biliyorlardı. Ama zaman her şeyin ilacıdır. Annem, babam ve üvey annem bizi ziyaret ettiler ama şu an herkes mutlu."

Geçen yıl Meksika'da evlenen çift, insanların kendilerine tuhaf tuhaf bakmalarına alıştıklarını belirtti.

"Birlikteliğimizin başında kendimi çok güvensiz hissediyordum. Herkesin bize baktığını ve bizi sorguladığını hissediyordum. Ama bu yalnızca ilk başlardaydı."

"Gerçekten 20'li yaşlardaki birçok kadının başa çıkması gerçekten güç olan bir durum. Ama ne olacağını kim bilebilir ki? Belki de ben ondan önce hayata veda edeceğim."

 


En yakın arkadaşının üvey annesi oldu! - Sayfa 8

İnsanların tepkileri ne olursa olsun çift yaşadığı hayattan oldukça memnun.

"Taylor'ın harika bir espri anlayışı var. Kocaman bir kalbi var ve inanılmaz derecede sadık biri. Ayrıca benim en yakın arkadaşım ve onunla her şeyi rahatlıkla konuşabiliyorum. Birbirimize bu şekilde bağlanacağımızı hiç düşünmemiştim. Ama bütün bunlar olduğunda çocuklarım için oldukça fazla şey yaptığımı, ama hayat arkadaşımı onlardan bağımsız seçmek istediğimi düşündüm."

   

En yakın arkadaşının üvey annesi oldu! - Sayfa 9

Taylor ve Kern, insanların yaş farkına bakmadan mutlu olabileceklerini düşünüyorlar. 

"Eğer sizi mutlu ediyorsa yorumlar sıkıntı yok ama yine de bu sizden başka kimseyi ilgilendirmez. Eğer insanlar yargılayıcı davranmak istiyorlarsa canları cehenneme. Kendi kabuklarında yaşayabilirler."

Yorumlar (0)
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 23 Eylül 2019
İmsak 04:50
Güneş 06:15
Öğle 12:32
İkindi 15:57
Akşam 18:39
Yatsı 19:59