Emniyetten Bakırköy'deki saldırı ile ilgili açıklama

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, sabah saatlerinde Bakırköy'de yaşanan silahlı saldırıda 3 kişinin öldüğü 3 kişinin de yaralandığı olayla ilgili bir açıklama yaptı.İstanbul Emniyet Müdürlüğü, çatışmayla ilgili açıklamada şu...

Emniyetten Bakırköy'deki saldırı ile ilgili açıklama
banner1314
İstanbul Emniyet Müdürlüğü, sabah saatlerinde Bakırköy'de yaşanan silahlı saldırıda 3 kişinin öldüğü 3 kişinin de yaralandığı olayla ilgili bir açıklama yaptı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, çatışmayla ilgili açıklamada şu ifadelere yer verdi: "15.04.2014 günü saat 08.40 sıralarında Bakırköy Kartaltepe Mahallesi, Boztepe Sokak No:47 önünde, Zeytinburnu ilçesinde döviz bürosuna gitmek için içerisinde döviz bulunan çantası ile birlikte ikametten kızı Betül Yıldız ile birlikte çıkan 18. Dönem eski Milletvekili Adnan Yıldız, araca bineceği esnada, 2 şahıs tarafından silahlı gasp edilmek istenilmiş ve karşı koyması üzerine çıkan silahlı çatışmada, eşi Firuze Yıldız, kızı Betül Yıldız ve gaspa teşebbüs edenlerden bir şahıs olay yerinde yaşamını yitirmiştir. Diğer taraftan Adnan Yıldız, oğlu Kamil Yıldız ve gaspa teşebbüs eden diğer şahısta yaralı olarak hastaneye kaldırılmıştır."
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300