Canan Kaftancıoğlu ateş püskürdü: Mahkemede anlatırsın

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, sokak röportajında kendisinin "DHKP-C ve PKK elebaşlarıyla fotoğrafı olduğunu" öne süren Akit TV muhabirine "mahkemede de yalan ve iftiralarını anlatırsın" ifadelerini kullandı.

Canan Kaftancıoğlu ateş püskürdü: Mahkemede anlatırsın
banner1314

Akit TV muhabiri Mert Armağan, sokak röportajı sırasında MHP'li olduğunu fakat 31 Mart'ta ilk kez CHP'li Ekrem İmamoğlu'na oy verdiğini belirten yurttaşa, "Canan Kaftancıoğlu’nu duydunuz mu? Onun geçmişini biliyor musunuz? DHKP-C ve PKK elebaşlarıyla fotoğrafları var" dedi.

"Bir MHP’li olarak geçmişine nasıl bakmazsınız?"

​"Ben Kaftancıoğlu’nu duydum. O dediğin kişileri de tanımam, bu seçimde destek verdim sadece" yanıtını alan Armağan, "Bir MHP’li olarak geçmişine nasıl bakmazsınız?" diyerek sorudu.

"Aslında özelleştirme iyi bir şey değil mi?"

Armağan'ın, ülkenin birçok kurumunun satılmasından, üretim yapılmamasından şikayet eden yurttaşı, "Aslında özelleştirme iyi bir şey değil mi?" diyerek ikna etmeye çalıştığı görüldü.

Mahkemede de anlatırsın

CHP'li Kaftancıoğlu da Akit TV muhabirine sosyal medya hesabı üzerinden seslendi:

"İftira tutmuyor en güzel cevabı vatandaş veriyor. Akit TV sözde muhabiri Mert Armağan mahkemede de yalan ve iftiralarını anlatırsın çok yakında."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308