Hilas Otel

Çelik İnşaat

'Ayağa kalktık ama sonradan yere yıkıldık'

İstanbul Büyükçekmece’de okul çıkışı evlerine dönerken 7 lise öğrencisine drift yapmaya çalıştığı sırada çarptığı öne sürülen araç sürücüsü Oğuz B. öğrencilerin yaralanmalarına neden olmuştu. Yaşanan kaza sonrası yaralanan öğrencilerden 2’si hastanede o anları anlatırken, sürücü Oğuz B.’nin ise ‘Çukurdan kaçıyordum’ dediği ifade edildi.

'Ayağa kalktık ama sonradan yere yıkıldık'
banner1311

Dün öğlen saatlerinde Büyükçekmece’de yaşanan olayda drift yapmaya çalıştığı iöne sürülen Oğuz B., 7 öğrencinin yaralanmasına neden olmuştu. Yaşanan kaza sonrası olay yerine intikal eden ambulansla yaralı öğrenciler çevrede bulunan hastanelere sevk edilmişti. Olayın şüphelisi Oğuz B.'yse olay yerinde bulunan Büyükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alınmıştı. Oğuz B.’nin görgü tanıklarının ifadesinde olduğunun tam aksine drift yapmaya çalışmadığı çukurdan kaçmaya çalıştığını söylediği belirtildi.

YARALI 2 GENÇ KIZ O DAKİKALARI ANLATTI

Ayça Telli (17) dizinden, Yaren Tümer (17) ise yüzünden ve vücudunun sağ tarafından yara alırken, Yaren Tümer’in ayrıca aldığı darbe sonrası dişlerinin döküldüğü de ifade edildi.

"ARKAMIZI DÖNMEMİZ İLE ARABANIN BİZE ÇARPMASI BİR OLDU"

Telli ve Yaren, kaza sonrası tedavi altına alındıkları hastanede yaşananları anlattı.

Telli, ''Biz okul çıkışındaydık 7 arkadaş, arkamızı dönmemiz ile arabanın çarpması bir oldu zaten. Biz arkamızdaki duvarın önünde kaldık diğer arkadaşlarımız duvarın arkasına savruldu. Olayın şoku ile ayağa kalktık ama sonradan yere yıkıldık. Aracı öncesinde görmedim, herhalde bizi görünce frene bastı onun hızı ile bize çarptı” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312