banner1320

Alanya’da turistik tesislere eğitim

Alanya Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, ilçede faaliyet gösteren otel, restoran ve kafelere, turizm sezonu öncesi veteriner hizmetleri, bitki sağlığı, gıda ve yem kanunu ile yönetmelikler hakkında bilgilendirme ve eğitim verecek. Alanya...

Alanya’da turistik tesislere eğitim
banner1314
Alanya Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, ilçede faaliyet gösteren otel, restoran ve kafelere, turizm sezonu öncesi veteriner hizmetleri, bitki sağlığı, gıda ve yem kanunu ile yönetmelikler hakkında bilgilendirme ve eğitim verecek.

Alanya Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü’nce, 17 Nisan 2014 Perşembe günü saat 14.00'te Alanya Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda tüm otel, restoran ve kafe işletmelerine yönelik olarak 5996 sayılı veteriner hizmetleri, bitki sağlığı, gıda ve yem kanunu ile yönetmelikler hakkında bilgilendirme ve eğitim toplantısı yapılacak.

Eğitim ve bilgilendirme toplantısının turizm sezonu öncesi çok önemli olduğunu belirten İlçe Müdürü Mehmet Rüzgar; tüm otel, restoran ve kafe işletme sahiplerini, yöneticilerini ve çalışanlarını bu toplantıya katılmaya davet etti. Rüzgar, “Toplantıda ayrıca alkollü içkiler, gıda hijyeni, gıda denetimlerinde dikkat edilecek hususlar, yeni et tebliği, işletme kayıt belgesi, cezalar ve işletmelerde aranan özellikler hakkında bilgiler verilecek.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300