banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Ağabeyini bıçakladı

Bursa'da tartışma yaşadığı ağabeyini apartman boşluğunda karnından bıçaklayarak,yaralı halde ölüme terk eden kardeş, evde uyurken emniyet ekiplerince yakalandı. Emniyet ekipleri, kardeşin, yaralı ağabeyin önünde bulunduğu duvara yazdığı 'Kadir İlhan işi çözdü, nokta atışı yapacağım açık adres ver. Azrailiniz' sözlerinin anlamını araştırıyor.

GÜNCEL 15.03.2019, 11:25
Ağabeyini bıçakladı

Bursa'nın merkez Yıldırım İlçesi Zümrütevler Mahallesi'nde akşam saatlerinde yaşanan olayda, uyuşturucu kullandığı iddia edilen Kadir İlhan'ın (24), evde ağabeyi Emre İlhan (27) ile tartışmaya başladığı, tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle ağabey Emre İlhan'ın apartman boşluğuna çıktığı belirtildi. Kadir İlhan'ın ise mutfağa geçip bıçak aldığı ve ağabeyini karnından bıçakladığı öğrenildi.

'AZRAİLİNİZ'

Ağabey, yaralı halde acı içinde kıvranırken, Kadir İlhan duvara kalemle, 'Kadir İlhan işi çözdü, nokta atışı yapacağım açık adres ver. Azrailiniz' yazısını yazdı. Ardından eve girip, kapıyı kilitledi. Aynı dakikalarda işten dönen ve en küçük kardeş olan Aziz İlhan, ağabeyi Emre İlhan'ı kanlar içinde buldu.

KÜÇÜK KARDEŞ ARADI

İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, ağabeyi Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. Emniyet ekipleri ise evin kapısını çaldı. Ancak kapıya bakan olmadı. 

BIÇAKLADI ARDINDAN UYUDU

Yaklaşık 1 saat boyunca 3'üncü kattaki evin kapısının açılmasını bekleyen emniyet ekipleri, daha sonra açık bulunan pencereden içeri girerek, ağabeyini bıçaklayan ve yaralı halde ölüme terk eden kardeşi yatağında uyurken buldu. Uyandırılarak gözaltına alınan şüpheli, emniyete götürüldü.

YAZININ ANLAMI ARAŞTIRILIYOR

Emniyet ekipleri, kardeşlerin kavga nedeni ile duvardaki yazıların anlamını halen araştırıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!