doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Gözler Başkan Cemil Deveci’de! Bugün Açıklama Yapacak

Gözler-Başkan-Cemil-Deveci'de!-Bugün-Açıklama-Yapacak
Daha Fazla Göster

Gözler Başkan Cemil Deveci’de! Bugün Açıklama Yapacak Atakum İlçesi’ndeki Seyir Terası’nın yok fiyatına satışa çıkarılmasına isyan eden Başkan Av. Cemil Deveci, bugün konuyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunacak

Atakum Belediyesi’ne ait taşınmazların kelepir fiyatına satılmasına tepki gösteren Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci bugün, konu ile ilgili basın toplantısı düzenleyecek.

WhatsApp Image 2021 10 31 at 20.37.51 1 Samsun

‘KAMUOYUYLA PAYLAŞACAK’

Başkan Deveci tarafından yapılan açıklamada, “Geçmiş dönemlerden kaynaklı borçlardan dolayı alacaklı firmalar tarafından yapılan icra işlemleri sonucunda satışları istenen belediyeye ait birçok taşınmaz, yasaların belirlediği şekilde İcra Müdürlüğü tarafından prosedürleri tamamlanarak duyuru ve ilanları yapılıp değer tespitleri yine İcra Müdürlüğünce görevlendirilen bilirkişiler tarafından belirlenen satış bedeli üzerinden herkese açık olacak şekilde satışa çıkarılmıştır. Bu süreçte belediyenin rolü sadece borçlu taraf olmakla sınırlıdır. Başka bir dahli olabilmesi yasalarca da alacaklı hakları kanununca da mümkün değildir. Bu konu ve gündemdeki diğer konularla ilgili daha detaylı bilgileri bugün saat 10.00’da Vedat Türkali Eğitim Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştireceğimiz basın toplantısında kamuoyuyla paylaşacağız” ifadeleri kullanıldı.

WhatsApp Image 2021 10 31 at 20.37.51 Samsun