banner1365

banner1469

banner1345

banner1480

En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

(Görüntülü) Samsun Valiliğinde duygu yüklü anlar

SAMSUN 07.08.2019, 13:17


Samsun Valiliği'nde duygu yüklü anlar

Samsun Valisi Osman Kaymak, ulusal ve uluslararası yarışmalarda derece elde eden Samsunlu özel sporcuları ve antrenörlerini ağırladı. Ziyaret esnasında Vali Kaymak'ın tebrik ettiği özel sporcunun, eşofmanındaki Türk Bayrağı'nı öperek 'Bayrak aşağı inmeyecek' demesi üzerine Vali Kaymak, 'İnşallah' yanıtını verdi

----------------

Samsun Valisi Osman Kaymak, ulusal ve uluslararası yarışmalarda derece elde eden ve Samsun'u gururlandıran Samsunlu özel sporcuları ve antrenörlerini ağırladı. Kaymak, sporcuları ve antrenörlerini tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. Vali Kaymak, "Elde ettikleri başarıları şanlı Türk Bayrağımızdan aldıkları güçle kazandıklarını ifade eden özel sporcuları hassasiyetlerinden dolayı tebrik ediyorum" dedi.

HEDİYELERLE ÖDÜLLENDİRDİ
Samsun'un bir spor kenti olduğunu vurgulayan ve şampiyon sporcuların rakiplerini de yetiştirdiğini ifade eden Vali Kaymak, sporda ve derslerinde başarılı olan özel sporcuları çeşitli hediyelerle ödüllendirdi. 

DUYGUSAL ANLAR
Ziyaret esnasında Vali Kaymak'ın tebrik ettiği özel sporcunun, eşofmanındaki Türk Bayrağı'nı öperek 'Bayrak aşağı inmeyecek' demesi üzerine Vali Kaymak 'İnşallah' yanıtını verdi. 

Yorumlar (0)