İnşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

Giresun merkez Kavaklar Mahallesi’nde inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti.

İnşaattan düşen işçi hayatını kaybetti
banner1314

Giresun merkez Kavaklar Mahallesi’nde bir inşaatta çalışan 38 yaşındaki Hüseyin Büyükaydın inşaatın 4. katında çalışırken dengesini kaybederek yere düştü. Ağır yaralanan Büyükaydın, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılmayarak hayatını kaybetti. 

İNCELEME BAŞLATILDI

Büyükaydın’ın naaşı Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırılırken, olayla ilişkin inceleme başlatıldı. 

20 GÜNDE 3. OLAY

Giresun’da son 20 gün içinde inşaattan düşerek hayatını kaybeden işçi vakasında 3’e yükseldi. 5 Mayıs günü 65 yaşındaki Necip Keskin merkeze bağlı Gedikkaya mahallesinde çalıştığı inşaattan düşerek hayatını kaybetmiş, 15 Mayıs günü ise Tirebolu ilçesinde bir inşaatta çalışan 43 yaşındaki Ramazan Kayar 6. kattan düşerek hayatını kaybetmişti. Son olarak da merkez Kavaklar Mahallesi’nde bir inşaatta çalışan 38 yaşındaki Hüseyin Büyükaydın inşaatın 4. katında çalışırken dengesini kaybederek yere düştü. Ağır yaralanan Büyükaydın, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılmayarak hayatını kaybetti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312