banner1160

Zeytin Dalı Harekatı

KASTAMONU (AA) - Türk Anneler Derneği Kastamonu Şubesi, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Afrin'de yürüttüğü "Zeytin Dalı Harekatı"na katılan Mehmetçik'e 400 adet boyunluk ördü.Dernek binasında örülen boyunlukların Afrin'e...

Zeytin Dalı Harekatı

KASTAMONU (AA) - Türk Anneler Derneği Kastamonu Şubesi, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Afrin'de yürüttüğü "Zeytin Dalı Harekatı"na katılan Mehmetçik'e 400 adet boyunluk ördü.

Dernek binasında örülen boyunlukların Afrin'e gönderilmesi amacıyla düzenlenen programda, Nasrullah Camisi imam hatibi Kahraman Şekerci tarafından dua edildi.

Türk Anneler Derneği Kastamonu Şube Başkanı Ayten Kızıltan, yaptığı konuşmada boyunlukların içine küçük notlar da koyduklarını belirtti.

Mehmetçik'e ellerinden geldiği kadar destek olmak istediklerini ifade eden Kızıltan, şunları söyledi:

"Mehmetçik'e destek olmak için derneğimize üye kadınlarımızda el emeği göz nurlarıyla boyunluk ördüler. Bugün 400 adet boyunluğu Mehmetçiklerimize gönderiyoruz. Çam sakızı çoban armağanı olan bu hediyelerin, askerimize moral ve motivasyon olmasını diliyoruz. Her bir askerimizin evlerine, yuvalarına, annelerine sağ salim dönmelerini diliyoruz. Dualarımız onlarla."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127