Yomra Belediye Başkanı Sağıroğlu, personelle bir araya geldi

TRABZON (AA) - Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu, belediye personeliyle bir araya geldi.Sağıroğlu, burada yaptığı konuşmada, personele emeklerinden dolayı teşekkür ederek, "Biz birlikte büyük bir aileyiz. Birlikte el ele vererek...

Yomra Belediye Başkanı Sağıroğlu, personelle bir araya geldi
banner1139

TRABZON (AA) - Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu, belediye personeliyle bir araya geldi.

Sağıroğlu, burada yaptığı konuşmada, personele emeklerinden dolayı teşekkür ederek, "Biz birlikte büyük bir aileyiz. Birlikte el ele vererek Yomra'da büyük hizmetlere imza attık. Alın terimizi gece gündüz demeden Yomra halkı için akıttık. Emekçi kardeşlerim, sizlere bu uğurda benim yüzümü kara çıkartmadığınız için ayrı ayrı teşekkür ediyorum." dedi.

Yomra'nın kısa süre içerisinde Trabzon'un en büyük ilçelerinden biri haline geldiğini ifade eden Sağıroğlu, şunları kaydetti:

"14 yıl önce göreve seçildiğimde Yomramızın nüfusu 8 binlerdeydi. Bugüne baktığımızda bu rakam 40 bini aştı. Bu artışla hizmet ağımız da genişledi. Belediyecilik hizmetlerini sizler olmadan yapamam. Sizler benim elim, kolumsunuz. Sizler olmadan hiçbir hizmeti vatandaşıma götüremem. Yomra için durmadan, yorulmadan sizlerle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bizlere yüce Mevlam sizlerle birlikte nice hizmetler yapmayı nasip eylesin. Durmak yok, Yomra için hizmete devam."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127

banner1148