banner1518

banner1577

banner1334

banner1499

banner1525

banner1324

banner1581

Yanlış anlaşılma canlarından ediyordu

Antalya'da para meselesi yüzünden husumetli olduğu kayınbiraderini öldürmek isteyen Serkan Ç., eşi ve arkadaşı ile birlikte yanlış kişinin kapısına dayandı. Kapıyı açmaya çalışan grup, az kalsın suçsuz bir aileyi canından edecekti.

Genel 22.01.2021, 20:04
192
Yanlış anlaşılma canlarından ediyordu

Yanlış anlaşılma canlarından ediyordu

Antalya Kepez'de akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Serkan Ç. adlı vatandaş, yanına eşi Derya Ç. ve arkadaşı Mahmut K.'yi (25) de alarak para meselesi yüzünden husumetli olduğu kayınbiraderi Volkan Korkmaz'ı öldürmek için Karşıyaka mahallesine geldi. Kayınbiraderinin yaşadığı siteye gelen adam, Korkmaz'ın bulunduğu daireye çıkmak istedi. Ancak grup, yanlışlıkla bir üst katta oturan Ahmet A.'nın kapısına dayandı. Kapının zorla açılmaya çalışıldığını farkeden Ahmet A., durumu polise haber verdi. Ahmet A'nın polisi aradığını söylemesi üzerine gurup kaçtı.

YAKALANDILAR
Olay yerine gelen polis ekipleri, şüphelilerin kaçtığını öğrenir öğrenmez yola koyuldu. Ekiplerle şüpheliler arasındaki 10 kilometre boyunca yaşanan kovalamaca sırasında, Serkan Ç.'nin kullandığı otomobil, 3 otomobile çarptı. Kovalamaca sonucu polisler, Kepez ilçesi Yeşilırmak Caddesi üzerinde şüphelilerin önünü keserek durdurmayı başardı. Ekipler tarafından gözaltına alınan Serkan Ç. ve Mahmut K., kendilerini görüntüleyen gazetecilere de hakaret etti. Kovalamaca sırasında hafif yaralanan Serkan Ç.'nin eşi Derya Ç. ise ambulansla hastaneye kaldırıldı.

'KAZAYA KURBAN GİDECEKTİK'
Yaşananlar üzerine açıklama yapan Ahmet A., ifadesinde şunları kaydetti: "Akşam evde oturuyorduk. Kapı bir anda kırılmaya çalışıldı. 'Açın öldürmek istiyoruz sizi' dedi. 2 kişi kırmaya çalıştı. Eşim Esra ile beraber, çocukları başka bir odaya aldıktan sonra kapıya barikat kurduk. Yanlış eve gelmişler, alt kattaki kayınbiraderi yerine bizim eve geldiler. Eğer ki eve girselerdi kazaya kurban gidecektik. Kapı yerinden çıktı, oynadı. Kapıya biz malzeme koyarak barikat kurduk, içeri girmesinler diye. Çelik kapı şu an kapanmıyor ve 500 TL'lik maddi hasar meydana geldi.

Yorumlar (0)