banner1160

Vali Doğanay, engelli gencin ailesiyle iftar yaptı

ARTVİN (AA) - Artvin Valisi Ömer Doğanay ve eşi Esma Doğanay, il merkezinde yaşayan yürüme engelli Caner Keskin’i evinde ziyaret ederek, ailesiyle iftar yaptı.Orucunu aileyle açan Vali Doğanay ve beraberindekiler, aile bireyleri Coşkun-Semra...

Vali Doğanay, engelli gencin ailesiyle iftar yaptı

ARTVİN (AA) - Artvin Valisi Ömer Doğanay ve eşi Esma Doğanay, il merkezinde yaşayan yürüme engelli Caner Keskin’i evinde ziyaret ederek, ailesiyle iftar yaptı.

Orucunu aileyle açan Vali Doğanay ve beraberindekiler, aile bireyleri Coşkun-Semra çifti ve çocuklarıyla bir süre sohbet ederek sorun ve taleplerini dinledi.

Ramazan ayının tüm Müslüman alemine hayırlı olmasını dileyen Doğanay, dün makamında kabul ettiği 26 yaşındaki Caner ve annesi Semra Keskin’e akülü tekerlekli sandalye hediye etmişti.

Devletin kapılarının her zaman engelliler ve ailelerine sonuna kadar açık olduğunu belirten Doğanay, ramazanın birlik ve beraberliğini ortaya çıkarmak için bu tür ziyaretlere ağırlık vereceklerini de kaydetti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Coşkun Keskin ise kendileri ile iftar açan Vali Doğanay ve eşine teşekkür etti.

İftar yemeğinin ardından, İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci’nin yemek duasını okumasının ardından ziyaret sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127