banner1320

Üniversiteli gençlere fermuarını açıp cinsel organını gösterdi!

Konya'da takip ettiği 2 üniversite öğrencisine tacizde bulunduğu iddiasıyla tutuklanan şahıs, ifadesinde 'Kız bakınca bana ilgi duyduğunu sandım' dedi. 

Üniversiteli gençlere fermuarını açıp cinsel organını gösterdi!
banner1314

Konya'nın Meram ilçesi Melikşah Mahallesi'nde meydana gelen olayda, edinilen bilgilere ve iddialara göre üniversite öğrencileri E.A. (20) ile Z.E. (20) yürürken, peşlerine Nuri D. adlı şahıs takıldı. Genç kızları takip eden şahıs, kısa süre sonra önlerine geçip fermuarını indirerek cinsel organını kızlara gösterdi. Bunun üzerine kızlar şahıstan şikayetçi olurken, şikayet üzerine harekete geçen polis ekipleri olay yerindeki kamera kayıtlarını inceledi. Yapılan incelemede, şahsın 'Uyuşturucu kullanmak' ve 'Cinsel taciz' şucundan kaydı da bulunan Nuri D. olduğu tespit edildi. 

Şahsın yakalanmasına yönelik başlatılan operasyonda, perşembe günü Eski Garaj bölgesinde bir çay ocağında oturduğu belirlenen Nuri D. gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Nuri D., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İlgi duyduğunu sandım

Polisteki ifadesinde suçunu itiraf eden Nuri D., kızlardan birinin kendisini gülüp, ilgi duyduğunu sandığını öne sürdü. Avukat istemeden kendi savunmasını yapan Nuri D., "O gün alt geçidin orada oturuyordum. İsmini bilmediğim iki kız yanımdan geçti. Kızlardan biri yüzüme baktı. Kız bana gülüyor sandım. Ben de onu takip etmeye başladım. 500 metre takip ettim. Hızlıca yürüyerek önlerine geçtim. Bir anlık kızların bana ilgi duyduğunu sandım. Kızların yanında o şekilde geçtim, kızlar beni gördüler; ama tepki vermediler. Daha sonra yaptığım hareketten dolayı pişmanlık duyarak oradan uzaklaştım. Bazı sıkıntılarımınız olduğu için eşimle bir süredir aram açıktı. Eşimle o akşam özür dileyerek barıştım. Eşim de yanıma döndü. Bir aptallıkla kızın bana ilgisinin olduğunu düşünmesen yapmazdım. Kızlarla konuşup onlara yönelik bir şey söylemedim. Pişmanım. Keşke orada olmasaydım'' dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300