Uludağ Değil Pendik

İstanbul’u etkisi altına alan kar yağışı kenti beyaza bürüdü. Uludağ’ı andıran Pendik’te bir vatandaş kaldırımda snowboard yaparak, karın keyfini çıkardı.İstanbul’da üç gündür etkili olan kar yağışı kenti beyaza bürüdü....

Uludağ Değil Pendik
banner1314
İstanbul’u etkisi altına alan kar yağışı kenti beyaza bürüdü. Uludağ’ı andıran Pendik’te bir vatandaş kaldırımda snowboard yaparak, karın keyfini çıkardı.
İstanbul’da üç gündür etkili olan kar yağışı kenti beyaza bürüdü. Uludağ’ı andıran kentte vatandaşlar karın keyfini çıkardı. Pendik’te ise Evren İşeri isimli bir vatandaş kaldırımda snowboard yaptı. Yaşadığı Pendik Çamlık Mahallesi’ndeki işlek caddenin kenarında kayak keyfi yapan İşeri, karın tadını çıkardı. Yoldan geçen araç sürücülerinin ve mahalle sakinlerinin şaşkın bakışları arasında snowboardu ile kayan İşeri, 16 yıldır profesyonel şekilde kayak sporu yaptığını belirtti. Kaldırımda biriken kardan faydalanan İşeri, şehir içinde kendisine 500 metrelik suni bir kayak pisti yaptı. Başındaki kaskı, kayak takımı, kar gözlüğü ve üzerindeki kayak elbiseleriyle Uludağ’daymış gibi kayak yapan Evren İşeri, gençlere de profesyonel şekilde kayak sporları yapmayı tavsiye etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308