Hilas Otel

Çelik İnşaat

Tutak Belediyesi öğrencilere ücretsiz servis hizmeti vermeye başladı

Tutak Belediyesi sabah, öğlen ve akşam, eğitim ve öğretim saatlerinde okul giriş ve çıkışlarında, ulaşımı zor ve uzak olan mahallelerde yaşayan öğrencilere ücretsiz taşıma hizmeti vermeye başladı.Tutak Belediyesi yaptığı bu örnek...

Tutak Belediyesi öğrencilere ücretsiz servis hizmeti vermeye başladı

Tutak Belediyesi sabah, öğlen ve akşam, eğitim ve öğretim saatlerinde okul giriş ve çıkışlarında, ulaşımı zor ve uzak olan mahallelerde yaşayan öğrencilere ücretsiz taşıma hizmeti vermeye başladı.

Tutak Belediyesi yaptığı bu örnek uygulamayla birlikte okul günleri sabah belli noktalardan aldığı öğrencileri, ilçede bulunan okullara ücretsiz taşıyor. Servisler sabah belli noktalardan hareket ederek okullarına ulaşan öğrenciler, akşam çıkış saatlerinde de okul önlerinde hareket ederek öğrencilerin evlerine zamanında ve güvenle ücretsiz ulaşımı sağlanıyor.

Belediye tarafından uygulama ile ilgili yapılan açıklamada, "Geleceğimiz olan öğrencilerimizi Okullarına zamanında götürmek, eğitim ve öğretimlerinden geri kalmamaları amaçlanmaktadır" denildi.

Öğrenciler ve velileri, Tutak Belediye Başkan Vekili Erkan İsa Erat’ın eğitime verdiği bu anlamlı destekten dolayı teşekkür ederken, sunulan hizmeti ise takdirle karşıladıklarını ifade ettiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER