banner1160

Türk Kızılayı yardımları

KARABÜK (AA) - Türk Kızılayı Karabük Şube Başkanı Mehmet Uzun, Ramazan ayında ihtiyaç sahipleriyle hayırseverleri buluşturacaklarını bildirdi.Uzun, gazetecilere yaptığı açıklamada, Karabük'te faaliyet gösteren Erzurumlular Sosyal...

Türk Kızılayı yardımları

KARABÜK (AA) - Türk Kızılayı Karabük Şube Başkanı Mehmet Uzun, Ramazan ayında ihtiyaç sahipleriyle hayırseverleri buluşturacaklarını bildirdi.

Uzun, gazetecilere yaptığı açıklamada, Karabük'te faaliyet gösteren Erzurumlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin, 460 gıda kolisi yardımı yaptığını söyledi.

Türk Kızılayı'nın her daim ihtiyaç sahiplerinin yanında olduğunu ve olmaya da devam edeceğini ifade eden Uzun, "Mübarek Ramazan ayına eriştiğimiz şu günlerde bizler de hayırsever vatandaşlarımız ile ihtiyaç sahibi kardeşlerimizi buluşturuyoruz. Bu bağlamda da Karabük Erzurumlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Kızılay Karabük Şubemize 460 adet gıda kolisi ile büyük katkıda bulundu. Biz de bu gıda kolilerini ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza en kısa zamanda ulaştıracağız." diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127