Trabzonlu Şehit Polisin Cenazesi Memleketine Getirildi

İstanbul Sultanahmet’teki Turizm Şube Müdürlüğü’ne düzenlenen canlı bomba saldırısında dün şehit olan polis memuru Kenan Kumaş’ın cenazesi özel bir uçakla Trabzon’a getirildi.Trabzonspor kulübü tarafından tahsis edilen Anadolu...

Trabzonlu Şehit Polisin Cenazesi Memleketine Getirildi
banner1314
İstanbul Sultanahmet’teki Turizm Şube Müdürlüğü’ne düzenlenen canlı bomba saldırısında dün şehit olan polis memuru Kenan Kumaş’ın cenazesi özel bir uçakla Trabzon’a getirildi.
Trabzonspor kulübü tarafından tahsis edilen Anadolu Jet’e ait özel uçakla İstanbul’dan Trabzon’a getirilen şehidin cenazesi havalimanında törenle karşılandı. Şehidin eşi Gülcan Kumaş, 2 aylık kızı Elif Yaren, babası Ahmet Kumaş ve yakınları ile birlikte İstanbul’dan getirilen cenazeyi karşılamaya gelenler arasında Vali Abdil Celil Öz, Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Emniyet Müdürü Murat Köksal, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Turgay Aras ile yakınları yer aldı.
Şehit polis memurunun cenazesi Bahçecik mahallesindeki evine götürülürken, cenaze yarın düzenlenecek olan törenin ardından Trabzon’un Tonya ilçesi İskenderli mahallesinde toprağa verilecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312