TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan taziye ziyareti

ZONGULDAK (AA) - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, bir süre önce hayatını kaybeden eski Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Yaşar Tetiker için odaya taziye ziyaretinde bulundu. Ereğli TSO hizmet...

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan taziye ziyareti
banner1314

ZONGULDAK (AA) - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, bir süre önce hayatını kaybeden eski Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Yaşar Tetiker için odaya taziye ziyaretinde bulundu.

Ereğli TSO hizmet binası önünde Başkan Vekili Sertan Yalçın, yönetim kurulu ve meclis üyeleri tarafından karşılanan Hisarcıklıoğlu, Tetiker'e Allah'tan rahmet diledi.

Tetiker'i, 1992'den beri tanıdığını belirten Hisarcıklıoğlu, "Ben o zaman Ankara Ticaret Odası Meclis üyesiydim. O günden bu yana odalar birliği camiasında en aktif, bilinen başkanlarımızdan bir tanesiydi. Allah mekanını cennet eylesin. TSO yönetimine, meclisine ve üyelerine taziyelerimi iletiyorum." dedi.

Okunan Kur'an-ı Kerim ve yapılan duanın ardından Hisarcıklıoğlu ve beraberindekiler Tetiker'in, Çavdarlı mevkisindeki evine giderek ailesine başsağlığı diledi.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300