banner1365

banner1469

banner1345

banner1480

Tek Seansta Vücudun Yağlarını Eriten Yöntem Türkiye’de

banner1357

Tek seansta yağ hücrelerini yok eden Ultra Ice Lipo teknolojisi, Türkiye’ye geldi. Tek seansta göbek eriten, incelten ve yağ hücrelerini ameliyatsız olarak yok eden bu yöntem, Avrupa ve Amerika’da film öncesi Hollywood yıldızlarına uygulanıyor....

SON DAKİKA 07.01.2015, 17:52
Tek Seansta Vücudun Yağlarını Eriten Yöntem Türkiye’de
banner1353
banner1375
Tek seansta yağ hücrelerini yok eden Ultra Ice Lipo teknolojisi, Türkiye’ye geldi. Tek seansta göbek eriten, incelten ve yağ hücrelerini ameliyatsız olarak yok eden bu yöntem, Avrupa ve Amerika’da film öncesi Hollywood yıldızlarına uygulanıyor. Yöntem, oyuncuların elbiselere bir an önce girmesi için avantaj sağlıyor. Fazla kilolardan kurtulmanın yolu artık yağları önce ısıtıp sonra eksi 10 dereceye düşüren vücudu şaşırtan tedavi yönteminden geçiyor. Göbek, basen, bacak içi, sırt bel çevresi bölgesine uygulanan bu yöntem yağ hücrelerinin önce ısıtılıp sonra eksi 10 dereceye kadar getirilerek vücut tarafından bloke edilmesini sağlıyor. Vücut, işlem sırasında dondurulan yağları yok sayarak dolaşım sistemiyle atıyor. Yan etkisi olmayan ve doktor kontrolünde uygulanan yöntem, kalp, diyabet ve tiroit hastalarında da başarılı sonuçlar veriyor. Yağ aldırma işlemi olmadan tek seansta yapılan uygulama sonrası hastalar şikâyetçi oldukları bölgedeki yağlardan kurtuluyor. Kişinin yaş, kilo ve durumuna göre uygulanan bu yöntem sonrası kişiler normal hayatına hemen dönebilmekte acı ve ağrı duymuyor.
BİR SAATTE ZAYIFLAYIN
Diyet yapılarak ya da sporla verilemeyen yerleşmiş bölgesel yağları hedef alan Ultra Ice Lipo, İtalya Ferere Üniversitesinde Dr. Fabrizio ve ekibi tarafından yüzlerce hastaya uygulandı, Amerika ve Brezilya’da Dr. Kostas tarafından uygulanmaya başlandı.
Yöntemi Türkiye’ye getiren Estetik Uzmanı ve Türkiye’nin ilk Güzellik Koçu Meltem Şarkışlalı, “Yağ aldırma operasyonlarına alternatif olan bu yöntem; önce ısıtma, sonra soğutma ile vücudu şaşırtıp yağ hücrelerini tek seansta yok ederek vücuttan süreç içinde atılımını sağlıyor. Acısız, ağrısız ve ameliyatsız olarak uygulanan yöntem ortalama 1 ya da 2 saat sürüyor” şeklinde konuştu.
Yorumlar (0)
banner1474
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Namaz Vakti 25 Şubat 2020
İmsak 05:45
Güneş 07:10
Öğle 12:53
İkindi 15:55
Akşam 18:26
Yatsı 19:46