banner1579

banner1567

banner1526

banner1499

banner1576

banner1534

banner1581

Tarladaki kemikler cinayeti ortaya çıkardı!

Eskişehir'de bir çoban, aynı çiftlikte çalıştığı bir başka erkek tarafından tecavüze uğradı. Durumu tekrarlamak isteyen şahsı av tüfeği ile öldüren çoban, cansız bedeni 1 km uzağa taşıyıp gömdü.

Genel 15.12.2020, 16:27
1471
Tarladaki kemikler cinayeti ortaya çıkardı!

Tarladaki kemikler cinayeti ortaya çıkardı!

Eskişehir'de cinsel saldırıda bulunduğu iddiası ile iş arkadaşı tarafından av tüfeği ile vurularak öldürülen ve yaklaşık bir kilometre taşınarak gömülen yabancı uyruklu şahsın kemik parçaları olaydan 5 ay sonra bulundu, kriminal inceleme sonucu 13 ay önce işlenen cinayet aydınlatıldı.

KARNINDAN VURARAK ÖLDÜRDÜ

Eskişehir'in Mihalıççık ilçesinde 21 Kasım 2019'da bir çiftlikte çobanlık yapan yabancı uyruklu Übeydullah M. işlerinde kendisine yardımcı olması için bir eleman alınmasını istedi. İşe alınan yabancı uyruklu Komak Bay ile aynı evde kalmaya başlayan Übeydullah M. ilk gece iddiaya göre Komak Bay'ın cinsel saldırısına uğradı. Ertesi gün yine cinsel saldırıya uğrayan Übeydullah M. üçüncü gün cinsel saldırıya devam eden Komak Bay'ı av tüfeği ile karnından vurarak öldürdü.

KAFATASI VE KEMİKLERİ 5 AY SONRA BULUNDU

Çobanlık yapan bir başka vatandaş, 11 Nisan 2020'de Mihalıççık ilçesi Gür mevkiinde insana ait olabileceği düşünülen kafatası buldu. Kafatasını görünce şaşıran çoban durumu İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerine bildirdi. Bir anda ortadan kaybolduğu bilinen Komak Bay'ın kemikleri olabileceğinden şüphelenen Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) ekipleri, şahsın eşyaları ve kemik parçalarını kriminal incelemeye gönderdi. JASAT ekiplerinin çalışmaları sonucunda Komak Bay'ın kaybolduğu gün kapanan cep telefonuna, 2020 yılı Ocak ayında Übeydullah M.'nin sim kartının takıldığı tespit edildi. Kriminal incelemeye gönderilen kıyafetler ve kemiklerin DNA testinde Komak Bay ile eşleşmesi üzerine olayın şüphelisi Übeydullah M. jandarma ekiplerince gözaltına alındı. Gözaltına alınan Übeydullah M. Komak Bay'ı öldürdüğünü itiraf etti.

CANSIZ BEDENİ BİR KM SIRTINDA TAŞIMIŞ

Übeydullah M.'nin jandarmaya verdiği ifadesine göre; çobanlık yaptığı yerde kendisine yardımcı olması için Komak Bay işe alındı. Komak Bay, kaldıkları çoban evinde işe girdiği ilk iki gece Übeydullah M.'nin odasına zorla girerek kendisine cinsel saldırıda bulundu. Cinsel saldırısını üçüncü gece de tekrarlamak isteyen Komak Bay, Übeydullah M.'nin odasına gene zorla girdi. Kendisini savunmak isteyen Übeydullah M., av tüfeğiyle karnına ateş ederek Komak Bay'ı öldürdü. Öldürdüğü Komak Bay'ı sırtında taşıyarak, yaklaşık bir kilometre ilerideki kanalın yanına gömen ve üzerini toprakla kapatan Übeydullah M., hiçbir şey olmamış gibi bulunduğu ilçede çobanlık yapmaya devam etti.Öte yandan Komak Bay'ın cesedinin tamamına ulaşılamazken, zanlı Übeydullah M. çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yorumlar (0)