banner1589

banner1585

banner1526

banner1588

banner1587

banner1324

banner1581

Tarık Akan'ın Vasiyeti Gerçek Oluyor

Akciğer kanserine yenik düşerek aramızdan ayrılan Tarık Akan, ölmeden önce oğlundan çocuk istiyordu. Usta sanatçının bu isteği gerçek oluyor.

Son Dakika 04.05.2017, 12:37
1304
Tarık Akan'ın Vasiyeti Gerçek Oluyor

Geçen yıl 16 Eylül'de akciğer kanserine yenilen sinemanın efsane oyuncusu Tarık Akan'ın zamansız aramızdan ayrılması sevenlerinin kalbinde büyük bir yara açmıştı.

CENAZESİNDE SEVGİ SELİ YAŞANMIŞTI

66 yaşında hayata veda eden Yeşilçam'ın Damat Ferit'i Tarık Akan'ın yaşadığı semt Bakırköy'deki cenaze törenine binlerce kişi akın etmiş, sanatçının son vedası uzun süre hafızalardan silinmeyecek tam bir sevgi seline dönüşmüştü.

"BABAM BİZDEN ÇOCUK İSTİYORDU"

Sinemaya unutulmaz eserler bırakan, beyefendi kişiliğiyle hep çok sevilen Tarık Akan'ın vefatının ardından oğlu Barış Üregül, Canan Danyıldız'a verdiği bir röportajda babasının manevi vasiyetini açıklamış ve "Babam bizden çocuk istiyordu. Nişanlım Asya hastaneye gelince, eliyle karnına hamile işareti yapıp torun istediğini anlatırdı" demişti.

BEKLENEN HABER 4 AY SONRA GELDİ

Babasının manevi vasiyetini yerine getirmek için elini çabuk tutan Barış Üregül, yas dönemini atlatır atlatmaz geçen ocak ayında Beyoğlu'nda tarihi bir mekanda nişanlısıyla renkli bir düğün töreniyle dünya evine girmişti. Duymayan Kalmasın'ın özel haberine göre, beklenen haber 4 ay sonra geldi. Şarkıcı Asya Engin'in bebek beklediği ortaya çıktı.

"ÇOK GÜZEL GÜNLER OLACAK"

Güzel haberi alan Tarık Akan'ın hayranları da efsane sanatçının gelinine "Bize dünyanın en güzel hediyesini verdiniz. Çok duygulandık. Çok güzel günler olacak" mesajlarını attı.

Yorumlar (0)