'Swinger' bahanesiyle evine çağırdı...

Kayseri'de Ömer A. (38) adlı şahsı 'swinger' bahanesiyle evine çağıran ve 450 lirasını gasp eden Cumhur B. 14 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı.

'Swinger' bahanesiyle evine çağırdı...
banner1314

Kayseri'de 2017 yılında meydana gelen olayda, edinilen bilgilere göre bir blog sitesi üzerinden Ömer A. ile Cumhur B. tanıştı. Cumhur B., iddiaya göre, 'swinger' bahanesiyle kendisine ait eve davet ettiği Ömer A.'nın 450 lirasını gasp etti. Bunun üzerine Ömer A. polis merkezine giderek Cumhur B.'den şikayetçi oldu. 

Cumhur B. hakkında 'şantaj', 'cinsel saldırı', 'yağma' ve 'müstehcen görüntüleri bulundurma' suçlarından dava açıldı. Kayseri 5'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde tutuksuz yargılanan, başka suçtan tutuklu sanık Cumhur B. ile Ömer A., duruşmada hazır bulundu. Suçsuz olduğunu savunan Cumhur B., "Ömer, beni uzun zamandır rahatsız ediyor, bir kadın gibi bana mesajlar atıyordu" dedi. Dayak yediğini söyleyen Ömer A., duruşmada "Olay günü beni darp etti. Evden 2 çıkış ihtimalim olduğunu söyledi. 'Ya eşin kurtarır ya da seni döve döve öldürürüm' dedi" şeklinde konuştu.

Mahkeme heyeti, savunmaların ardından Cumhur B.'ye 'yağma' suçundan 12 yıl, 'müstehcen görüntüleri bulundurma' suçundan da 2 yıl 6 ay hapis cezası verdi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300