banner1571

banner1577

banner1575

banner1499

banner1525

banner1324

banner1581

Swarovski ilkbahar yaz koleksiyonu

Bu yazımızda da takı takmayı seven ve ışıltılı bir görünüm arayan bayanlar için değerli bilgiler yer alıyor. Zira Swarovski; takı alanında birçok bayanın tercih ettiği bir marka olarak dikkat çekiyor. Bahara özel olarak oluşturduğu takılar sayesinde kadınların bu baharda da ışıltılı bir görünüme sahip olmasına yardımcı olan marka; en şık ve en güzel tasarımları size sunuyor. Swarovski İlkbahar Yaz koleksiyonu ile birlikte siz de aradığınız ışıltıyı bulacak ve oluşturduğunuz kombinlerin daha dikkat çekici bir hale gelmesine olanak tanıyacaksınız. Önceki 2 yılda olduğu gibi bu yılda da markanın reklam yüzü dünyaca ünlü top model Miranda Kerr oluyor.

Genel 01.02.2021, 23:38 01.02.2021, 23:46
52
Swarovski ilkbahar yaz koleksiyonu

Swarovski ilkbahar yaz koleksiyonu Bu yazımızda da takı takmayı seven ve ışıltılı bir görünüm arayan bayanlar için değerli bilgiler yer alıyor. Zira Swarovski; takı alanında birçok bayanın tercih ettiği bir marka olarak dikkat çekiyor. Bahara özel olarak oluşturduğu takılar sayesinde kadınların bu baharda da ışıltılı bir görünüme sahip olmasına yardımcı olan marka; en şık ve en güzel tasarımları size sunuyor. Swarovski İlkbahar Yaz koleksiyonu ile birlikte siz de aradığınız ışıltıyı bulacak ve oluşturduğunuz kombinlerin daha dikkat çekici bir hale gelmesine olanak tanıyacaksınız. Önceki 2 yılda olduğu gibi bu yılda da markanın reklam yüzü dünyaca ünlü top model Miranda Kerr oluyor.

Kampanyanın fotoğraflarını efsane isim Barnaby Roper çekerken, stilistlik de Jessica Diehl’e ait. Modern yaşama uyum sağlamak isteyen kadınlar için çok yönlü tasarımları bu özel koleksiyonunda barındıran Swarovski; ışıltılı turkuaz tonlarını, cesur pembeleri, deniz ve okyanusların derinliklerinden esinlenilerek oluşturulmuş olan birbirinden şık tasarımları bu özel koleksiyonda buluşturuyor. Baskın renklerin ön plana çıktığı özel koleksiyonda; deniz bitkilerini andıran birbirinden şık takılar göze çarpıyor. Farklı metallerin bir arada kullanıldığı İlkbahar Yaz koleksiyonu; tam da yazın farklı bir tarz oluşturmak ve dikkat çekmek isteyen bayanların isteyeceği şekilde.

YENİ KOLEKSİYON MODERN ÇİZGİLER DAHA SIK YER ALIYOR

Swarovski İlkbahar Yaz koleksiyonu içerisinde yer alan her bir aksesuar parçası; hem kaliteli, hem de modern yaşama uygun olacak şekilde dizayn edilmiştir. Bu özel koleksiyonda takı, gözlük ve saatler yer almaktadır. Swarovski kristalleri ile süslenmiş olan takı, gözlükler ve saatler ile bayanlar bu İlkbahar ve yaz aylarında da son derece gösterişli ve muazzam bir görünüme kavuşmaktadırlar. Eğer yaza uygun kombinler oluşturmak ve oluşturduğunuz kombin ile herkesin dikkatini çekmek istiyorsanız; siz de bu markanın takı tasarımlarını tercih edebilirsiniz. En şık parçaları ve en dikkat çekici taşları bu markada bulacaksınız.

HEM KALİTELİ, HEM DE FİYATLARI UYGUN 

Swarovski İlkbahar Yaz koleksiyonu içerisinde yer alan kristale bezenmiş takı, saat ve gözlükler; fiyatlarının uygun olması ile de dikkat çekiyor. Ateş pahası olmayan fiyatlar sayesinde herkes bütçesine uygun olan parçaları kolay bir şekilde bu markadan temin etme fırsatı elde ediyor.

Yorumlar (0)