banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Şok! Ünlü oyuncu ölümden döndü...

banner1357

Attan düşen Feyza Çıpa, ölümden döndü.

SON DAKİKA 31.03.2017, 14:12
Şok! Ünlü oyuncu ölümden döndü...
banner1353
banner1375

Kutsi ile evlilik yolunda ilerleyen ünlü oyuncu Feyza Çıpa, ölümden döndü. Dört nala giden attan düşen ve sert bir şekilde zemine düşen ünlü oyuncunun vücudunda bazı ezilmeler oldu ve eli kırıldı. Çıpa, şuan yürümekte de zorluk çekiyor.
 
Yaklaşık bir yıldır binicilik eğitimi alan ve atlara karşı büyük bir sevgi besleyen Çıpa, 10 gün önce az daha bu tutkusunun kurbanı oluyordu.

APAR TOPAR HASTANEYE KALDIRILDI
Atlara ve biniciliğe tutkuyla bağlanan Çıpa’nın haftanın her günü Ömerli’de bir binicilik eğitimi merkezinde ata bindiği öğrenildi. Eğitimi sırasında dengesini kaybederek atın üzerinden savrulan ve sert bir şekilde zemine düşen Çıpa, acilen hastaneye kaldırıldı.
 
YÜRÜMEKTE BİLE ZORLANIYOR
Kazanın ardından açıklama yapan Çıpa, “Dört nal engel atlıyordum. Parkur yapıyordum. O sırada düştüm. Vücudumun çeşitli yerlerinde ezilme oldu. Elimkırıldı. Şu an yürümekte zorluk çekiyorum ama buna da şükür” diyerek kazanın detaylarını anlattı. 
 
Çıpa, en az iki ay boyunca ata binemeyeceğini sözlerine ekledi. Güzel oyuncu, Kutsi ile evliliğe giden ciddi bir beraberlik yaşıyor. (SÖZCÜ)

Yorumlar (0)