Hilas Otel

Çelik İnşaat

Sincan Belediye Başkanı Ercan’dan ilk nikah

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, göreve gelmesinin ardından ilk kez cübbe giyerek nikah kıydı. Başkan Ercan, genç çifte mutluluklar diledi.Zehra Akkoç - Fuat Yıldız çiftinin nikahını kıyan Başkan Ercan, kendisinin kıydığı ilk nikah...

Sincan Belediye Başkanı Ercan’dan ilk nikah

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, göreve gelmesinin ardından ilk kez cübbe giyerek nikah kıydı. Başkan Ercan, genç çifte mutluluklar diledi.

Zehra Akkoç - Fuat Yıldız çiftinin nikahını kıyan Başkan Ercan, kendisinin kıydığı ilk nikah olduğunu ifade etti. Başkan Ercan, “Hz. Peygamberimiz (S.A.V) evleniniz, çoğalınız. Biz sizin çokluğunuzla övünürüz” buyuruyor. Allah’ın emri ve Peygamberimizin sünneti olan kutsal merasimin gençlerimize, ailelerine, memleketimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. İyi günde kötü günde, sağlıkta ve mutlulukta birlikte olmanız lazım. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi sizden en az 3 çocuk bekliyoruz” diye konuştu.

Başkan Ercan daha sonra evlilik cüzdanını geline teslim ederek, çifti tebrik etti. Yıldız çifti de Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan’ın kıydığı nikahla dünya evine girdikleri için mutlu olduklarını belirterek, Başkan Ercan’a teşekkürlerini iletti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER