banner1589

banner1585

banner1526

banner1588

banner1496

banner1324

banner1581

Sıla ve Erdal Beşikçioğlu'ndan açıklama

25 yıldır Elvin Beşikçioğlu ile evli olan ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu'nun popçu Sıla ile yakınlaştığı iddia edildi.

Son Dakika 04.05.2017, 12:14
1287
Sıla ve Erdal Beşikçioğlu'ndan açıklama

Yeni Asır gazetesinden Kahraman Durak'ın haberine göre; ilişkilerini gizli tutmaya çalışan Sıla ve Erdal Beşikçioğlu son olarak Kadıköy'deki bir balıkçıda baş başa yemek yedi.  Sıla ve Erdal Beşikçioğlu'nun basın danışmanları çıkan haberlerin ardından konuyla ilgili açıklama yaptı. Her iki taraf da 'İki ünlü ismin bir müzikal projesi için 2 ay önce görüştüğünü ancak aşk ilişkisinin söz konusu dahi olmadığını' söyledi.

ERDAL BEŞİKÇİOĞLU KİMDİR, EVLİ Mİ?

Adı Sıla ile aşk dedikodularına karışan Erdal Beşikçioğlu'nun özel yaşamı, yaşı ve evli olup olmadığı merak konusu oldu. Peki, Erdal Beşikçioğlu kimdir, evli mi, kaç yaşında?

Erdal Beşikçioğlu, 5 Ocak 1970 yılında Ordu, Ünyeli bir memur baba ve Ankaralı Arnavut bir annenin ilk çocuğu olarak Ankara'da dünyaya geldi. Babası Vakıflar Bankası’nda müdürdü. Babasının tayinleri sebebiyle İlkokula Ankara’da başladı, sonra Kayseri ve İzmir’de devam etti. Liseyi İzmir Özel Türk Koleji'nde okudu ve İzmir Narlıdere Mehmet Seyfi Eraltay Lisesi'nde devam etti. Liseyi Ankara’da bitirdi. Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı İlhan Cavcav'ın yeğenidir.

1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı'na girdi. Konservatuar eğitimi sırasında “William Guskill” ile yaratıcı drama üzerine workshop çalışmalarına katıldı. 1993 yılında mezun oldu ve aynı yıl Devlet Tiyatrolarında göreve başladı. 95-96 sezonunda Diyarbakır Devlet Tiyatrosu'nda müdür vekili olarak görev aldı. Ankara Devlet Tiyatrosu'nda görevine devam etti.

Yorumlar (0)