Hilas Otel

Çelik İnşaat

Şehit ailesinden Vali Doğanay'a ziyaret

ARTVİN (AA) - Artvin Valisi Ömer Doğanay, 2013 yılında, vatani görevini yaptığı Şırnak'ın Uludere ilçesinden yıllık iznini kullanmak üzere memleketi Artvin'e gelirken otomobilin Çoruh Nehri'ne düşmesi sonucu şehit olan Ferda...

Şehit ailesinden Vali Doğanay'a ziyaret

ARTVİN (AA) - Artvin Valisi Ömer Doğanay, 2013 yılında, vatani görevini yaptığı Şırnak'ın Uludere ilçesinden yıllık iznini kullanmak üzere memleketi Artvin'e gelirken otomobilin Çoruh Nehri'ne düşmesi sonucu şehit olan Ferda Ustabaş'ın ailesini makamında kabul etti.

Ziyarette, Ustabaş'ın babası Kibar Ustabaş, oğlunun terhisine 5 ay kala şehit olduğunu söyledi.

Olaydan duyduğu üzüntüsünü dile getiren ve aileye başsağlığı dileyen Vali Doğanay ise, şehit ve gazi ailelerine devletin ve gönül kapılarının her zaman sonuna kadar açık olduğunu söyledi.

Devletin tüm imkanlarının şehit yakınları ve gazilerin emrinde olduğunu belirten Doğanay, "Şehitlerimize bir kez daha Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı diliyorum. Gazilerimize de sağlık ve mutluluklar diliyorum. Aziz milletimiz, sizlerin değerli hizmetlerinizi daima minnetle anacaktır." diye konuştu.

Vali Doğanay, Kibar Ustabaş'ın kızının bir kamu kurumunda işe yerleştirilmesi talebini kısa sürede yerine getirmek için çalışmalara başlandığını kaydetti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER