Hilas Otel

Çelik İnşaat

Sarayburnu Fatihleri Buz Gibi Havada Deniz Keyfi Yaptı

Sarayburnu sahilinde, kendilerine ’Sarayburnu Fatihleri’ adı veren bir grup vatandaş buz gibi havaya aldırmadan denize girdi.Sarayburnu Fatihleri olarak bilinen grup sabah erken saatlerde sahile gelerek denize girmek için hazırlık yaptı. Grup üyelerinin...

Sarayburnu Fatihleri Buz Gibi Havada Deniz Keyfi Yaptı
banner1314
Sarayburnu sahilinde, kendilerine ’Sarayburnu Fatihleri’ adı veren bir grup vatandaş buz gibi havaya aldırmadan denize girdi.
Sarayburnu Fatihleri olarak bilinen grup sabah erken saatlerde sahile gelerek denize girmek için hazırlık yaptı. Grup üyelerinin denize girmeden önce soğuk havaya aldırış etmeden koştukları görüldü. Görenleri şaşkına çeviren grup üyeleri şaşkın bakışlar içinde denize girerek suyun keyfini çıkardı. Yılın her günü yüzmeye geldiğini ifade eden Sadrettin Güler, ”Dört mevsim biz yüzmeye geliriz. Su harikaydı. Bugün daha bir güzeldi. Soğuğu hissetmiyoruz biz. Biz alışkınız” ifadelerini kullandı. Sarayburnu Fatihleri üyesi olan Sadi Çakmak ise, ”Biz buraya yılın 12 ayı, her gün geliyoruz. Kar, soğuk fark etmez bizim için” diye konuştu.
Sarayburnu sahilinde karlı ve soğuk havaya aldırmayan grup üyeleri defalarca denize girdi. Bir süre denizde yüzen vatandaşlar daha sonra sudan çıkarak işyerlerine gitmek üzere yola koyuldu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312