banner1518

banner1567

banner1526

banner1571

banner1334

banner1534

Samsunlu MasterChef Barbaros kimdir, kaç yaşında?

Masterchef Barbaros'un hayatı büyük final gecesiyle beraber yeniden gündeme geldi. İddiasını yarışmanın ilk gününden itibaren ortaya koyan Samsunlu Masterchef Barbaros kimdir ve kaç yaşında? İşte, MasterChef şampiyon adayı Barbaros Yoloğlu'nun hayatıyla ilgili bilgiler.

Genel 06.01.2021, 12:57
210
Samsunlu MasterChef Barbaros kimdir, kaç yaşında?

Samsunlu MasterChef Barbaros kimdir, kaç yaşında? MasterChef Barbaros kimdir, kaç yaşında? İşte MasterChef şampiyon adayı Barbaros Yoloğlu'nun hayatı hakkında bilgilerMasterchef Barbaros'un hayatı büyük final gecesiyle beraber yeniden gündeme geldi. Turizm bölgelerinde stajyer öğrenci olarak çalışan ve en son Bodrum aşçı olarak çalışmaya başlayan MasterChef şampiyon adayı Barbaros Yoloğlu, iddiasını yarışmanın ilk gününden ortaya koymuştu. Binlerce kişinin arasından yarışmanın ana kadrosuna seçilen Barbaros Yoloğlu çıkardığı tabaklarla büyük finale kadar kalmayı başardı. Peki, Masterchef Barbaros kimdir ve kaç yaşında? İşte, MasterChef şampiyon adayı Barbaros Yoloğlu'nun hayatıyla ilgili bilgiler.

Masterchef Şampiyon adaylarından biri de Barbaros Yoloğlu oldu. MasterChef 2020 sezonunun büyük finalinde Serhat ile mücadele edecek olan Barbaros Yoloğlu, sezon boyunca iddialı çıkışları ve yorumlarıyla adından söz ettirmişti. Şeflerin lezzet konusunda üstün buldukları Barbaros’un şampiyon olup olmayacağı 3 Ocak tarihli final bölümünde netleşecek. Peki, Masterchef Şampiyon adayı Barbaros kimdir?

26 yaşındaki Barbaros Yoloğlu, Bodrum Bitez'de bir restoranda aşçılık yapıyor. Samsun'un Alaçam ilçesinde doğan Barbaros Yoloğlu, lise eğitimine başlayana kadar başta güreş olmak üzere sporun farklı dalları ile yakından ilgilendi. Güreşi bıraktıktan sonra Turizm Lisesi'nde eğitimini tamamlayan Yoloğlu, bir süre turizm bölgelerinde stajyer öğrenci olarak çalışmış; ardından lisans eğitimini almak için gittiği Erzurum'da, uzun bir süre çalışma hayatına devam etmemiştir.

2 sene önce tekrar mutfakta çalışmaya başlayan Barbaros Yoloğlu, kariyer planlarını gerçekleştirmek ve hedeflediklerini elde etmek için MasterChef'e başvurmuş, ana kadroya dâhil olmaya hak kazanarak, bu sezonun 16 yarışmacısından biri olmuştur.

Yorumlar (0)