banner1518

banner1567

banner1526

banner1345

banner1496

banner1534

Samsun Oto Show Fuarı 100 bin kişi ziyaretçi bekliyor

SAMSUN (AA) - Karadeniz Bölgesi ticaretine katkı sağlamayı hedefleyen Samsun Oto Show Fuarı, Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) ve Samsun Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği'nin (SOYS) işbirliğiyle, 18-23 Kasım'da TÜYAP Samsun Fuar...

SON DAKİKA 06.11.2014, 14:10
72
Samsun Oto Show Fuarı 100 bin kişi ziyaretçi bekliyor

SAMSUN (AA) - Karadeniz Bölgesi ticaretine katkı sağlamayı hedefleyen Samsun Oto Show Fuarı, Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) ve Samsun Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği'nin (SOYS) işbirliğiyle, 18-23 Kasım'da TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

TÜYAP Fuarcılık Genel Müdür Yardımcısı İlhan Ersözlü, yaptığı yazılı açıklamada, Samsun Fuar ve Kongre Merkezi'nin işletmesini  TÜYAP'ın üstlendiğini, ODD ve SOYS  işbirliğiyle de Samsun'da  ''Samsun Oto Show Fuarı'' düzenleyeceklerini belirtti.

Samsun Oto Show Fuarı'na Karadeniz Bölgesi ve komşu ülkelerden de ziyaretçi beklediklerini ifade eden Ersözlü, fuarda BMW, Citroen, Fiat, Ford, Kia, Mercedes, Nissan, Seat, Skoda, Toyota, Volvo, Volkswagen gibi binek otomobil markalarının yanı sıra Iveco, Mercedes ve Scania gibi ticari araç üreten markaların katılacağını vurguladı.

Fuar'da önde gelen otomobil markalarının yanı sıra otomobil aksesuarları markalarının da yer alacağına değinen Ersözlü, şunları kaydetti:

''TÜYAP'ın İstanbul,  Bursa,  Konya,  Adana ve Diyarbakır'ın ardından Türkiye'de işletimini üstlendiği altıncı fuar merkezi olan TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi'nde tüm Karadeniz Bölgesi'nin ekonomik, sosyal ve kültürel hayatına katkıda bulunacak fuarlar düzenleyeceğiz.  Samsun başta olmak üzere bölgenin üretim, istihdam ve ihracatına önemli katkılar sağlayacak bu fuarlara, sadece Türkiye'den değil Karadeniz'deki komşu ülkeler de dahil olmak üzere 100 binin üzerinde ziyaretçi bekliyoruz."

Yorumlar (0)