banner1223

Ramazan Bayramı'na doğru

TRABZON (AA) - Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.Vali Yavuz, rahmet, mağfiret ve bereket ayı olan, kardeşlik duygularının en üst düzeyde yaşandığı ramazan-ı şerifi huzur içinde tamamlayarak bir bayrama...

Ramazan Bayramı'na doğru

TRABZON (AA) - Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Vali Yavuz, rahmet, mağfiret ve bereket ayı olan, kardeşlik duygularının en üst düzeyde yaşandığı ramazan-ı şerifi huzur içinde tamamlayarak bir bayrama daha hep birlikte kavuşulduğunu belirtti.

Dini bayramlarda birlik ve beraberliğin pekiştiğini, kırgınlık ve dargınlıkların sonlandırıldığını, milli ve manevi değerlerin idrakına varıldığını aktaran Vali Yavuz, şunları kaydetti:

"Sonsuz rahmet ve bereketin sunulduğu, sılayı rahim gereği gurbetteki akrabaların hatırlarının sorulduğu ve ziyaret edildiği günlerdir. Bu vesile ile bayramın huzur ve güven içerisinde idrak edilebilmesi için memleketlerine seyahat edecek olan vatandaşlarımızdan ve sürücülerimizden trafik kurallarına uymalarını özellikle rica ediyorum. Bu duygularla, milli ve manevi değerlerimiz uğruna, huzur ve güven ortamı içerisinde bu güzel günleri idrak edebilmemize imkan sağlamak için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anarken, onların yokluğunu her an hisseden kederli ailelerinin, gazilerimizin, Trabzonlu hemşehrilerimin ve aziz milletimizin Ramazan Bayramlarını gönülden tebrik ediyor, bu mübarek günlerin tüm insanlığa sevgi, barış ve huzur getirmesini, bilhassa gönül coğrafyamızda zor şartlarda yaşamak durumunda olan din kardeşlerimizin yaralarına merhem olmasını diliyor, millet olarak nice bayramlara huzur içinde kavuşmamızı temenni ediyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148