banner1017

Ramazan Bayramı'na doğru

BAYBURT (AA) - Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.Memiş, mesajında, Ramazan Bayramı'nın İslam coğrafyasına huzur, barış ve kardeşlik getirmesini diledi.Bayramların, iyinin, güzelin, mazlumun,...

Ramazan Bayramı'na doğru

BAYBURT (AA) - Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Memiş, mesajında, Ramazan Bayramı'nın İslam coğrafyasına huzur, barış ve kardeşlik getirmesini diledi.

Bayramların, iyinin, güzelin, mazlumun, ihtiyaç sahiplerinin, kimsesizlerin ve muhtaçların yanında olma zamanları olduğunu aktaran Memiş, şöyle devam etti:

"Bayramlar mutluluğun, sevincin hakkını verme günleridir. Bayramlar, Müslümanların her zamankinden daha çok kaynaştığı, hüzün ve sıkıntıların paylaşıldığı, neşe ve sevinçlerin evlerden evlere, şehirlerden şehirlere, ülkelerden ülkelere yayıldığı zaman dilimleridir. Tüm İslam alemini bir araya getirerek kenetlendiren bayramlar, Müslüman kalma bilincimizi diri tutmuş, İslam milletlerine tarih sahnesinde süreklilik kazandırmıştır.

Ramazanlar ve kutlu bayramlar, insanlık ve İslam alemi için tekrar tekrar dirilişin müjdesi ve habercisi olmuştur. Bu vesile ile tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı'nı tebrik eder, yüce Rabbimizden milletimize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini niyaz ederim."


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1052

banner1051