Hilas Otel

Çelik İnşaat

Ramazan Bayramı'na doğru

KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük Milletvekili Burhanettin Uysal, Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Fatih Ürkmezer ile Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Öz, Ramazan Bayramı dolayısıyla...

Ramazan Bayramı'na doğru
banner1311

KARABÜK (AA) - AK Parti Karabük Milletvekili Burhanettin Uysal, Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Fatih Ürkmezer ile Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Öz, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Milletvekili Uysal, mesajında, rahmet ve bereket ayı olan ramazan ayının sonuna gelerek bayrama ulaşmanın sevincini yaşadıklarını belirtti.

Bayramların, birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği, insan olmanın güzelliklerinin yaşandığı, kırgınlıkların unutulup, dostluk ve sevgiyle gönüllerin birbirine yakınlaştığı, karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği müstesna günler olduğunu ifade eden Uysal, şunları kaydetti:

"Milletimiz her ramazanda olduğu gibi yine bu ramazanda da birlik ve beraberliğini, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örnekleriyle göstermiştir. Ramazan ayı boyunca sergilenen bu güzel hasletler bayramla birlikte çok daha büyük bir anlam kazanmaktadır. Mübarek Ramazan Bayramı'nızı kutlar; şehrimize, ülkemize, milletimize, İslam dünyasına ve tüm insanlık alemine huzur, sağlık, mutluluk ve barış getirmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz eder, sevgi, saygı ve selamlarımı sunarım."

- Ürkmezer'den kutlama

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Ürkmezer de rahmet, mağfiret ve bereket ayı olan ramazanı geride bırakarak, sabrın, şükrün ve hidayetin mükafatı olan Ramazan Bayramı'na ulaştıklarını ifade etti.

Ramazanın bereketlendirdiği iftar sofralarında dostlarla bir araya gelmenin, lokmaları paylaşmanın, ihtiyaç sahiplerine yardım elini uzatmanın manevi huzurunu yaşadıklarını aktaran Ürkmezer, şu ifadelere yer verdi:

"Toplumsal hoşgörü ve dayanışma içerisinde, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının pekiştiği, merhametin, affetmenin ve muhabbet ikliminin had safhada hissedildiği bir ayı geride bıraktık. Bizler Safranbolulular olarak tüm insanlara Safranbolu'ya gelip görmelerini, Safranbolu'nun tarihi, kültürel ve muhteşem doğasını bizzat ziyaret etmelerini tavsiye ediyoruz. Bu vesile ile bütün Safranbolulu hemşehrilerimizin, Safranbolu'ya gelecek olan yerli yabancı bütün misafirlerimizin, hem kendilerine hem de ailelerine sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir Ramazan Bayramı temenni ediyorum."

- KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Öz

KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Öz ise mesajında, sabrın ve hoşgörünün tüm toplumu sardığı müstesna bir ayı, mübarek ramazan ayını geride bırakarak, bir bayram gününe daha kavuştuklarını kaydetti.

Sağlık ve sıhhat içerisinde, sevdikleriyle birlikte bayrama kavuşmaları dolayısıyla Allah'a hamd eden Öz, şunları ifade etti:

"Tüm çalışanlarımızın ve Karabüklülerin bayram sevincini ve coşkusunu paylaşıyor, Ramazan Bayramlarını içtenlikle kutluyorum. Bireysel sevinçlerimizi ortak mutluluğa dönüştüren bu bayramın tüm milletimiz ve insanlık için huzur ve barış vesilesi olmasını diliyorum. Daha nice bayramlara sağlık, birlik ve dirlik içerisinde ulaşmayı temenni ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312